Lill

Ma mõtlen koguaeg, et peaks tulema kirjutama. Suvel on juhutunud nii palju, et ma võiks vabalt iga päev mõne postituse teha, aga….mind ei ole mitu ja ikka jäävad need lihtsalt meeldib asjad sinna nimekirja lõppu, kus ees laiutavad kõik need peab ja siis vaja ja siis meeldib väga asjad. Suvi on toonud nii palju lahedaid uusi tutvusi ja paljud vanad on loksunud nii ideaalselt oma õigesse kohta ning paljud väga pikalt õhus olnud asjad on saanud vägagi julge tõuke ja mis siis muud, kui augustist hakkas uus elu. Parem kui varem :)  Ja loomulikult ei ole mul nüüd aega sellest pikemalt kirjutada, sest viimasest augusti nädalast tuleb võtta veel viimast ja täiendada on tegemata tööde kausta, aga ma luban, et ma räägin kõigest, ok, mitte päris kõigest ;)

Nagu enamus pühapäeva hommikuid algab sellises mõnusas unises uimas, kus magada ei saa, sest päike paistab väljas ning eelmine õhtu möödus armastuse keskel :) Ma eile kohe jälgisin, kuidas pulmas ka kõik külalispaarid :) on teineteise küljes kinni. Hoitakse käest kinni ja vaadatakse teineteisele sügavamalt silma, ju siis mõjuvad pulmad kõigile nii. Ma ühes pulmas nägin näiteks kuidas pruudi 25 aastat abielus olnud vanemad musitasid ja mitu korda :) kõik on nii ilus …

ja enne kui ma jooksen vaatama, kuidas kolm juba tuttavat tüdrukut viimase aasta jooksul kasvanud on, vaadake te pilte, kuidas ma Helena ja Tõnisega esimest korda kohtusin.

ja kui keegi teab, kus enesekindlust jagatakse, siis võib mulle teada anda. Eile pulmas, kus ma üle vanemate õlgade vaatasin neid samu pilte neile kingitud albumis, siis ikkagi imestasin, et kas tõesti mina olen need teinud…nii ilusad :)

Rubriigid: õues, pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.