Lill

Elu

Inimesed minu ümber tunduvad nii targad ja enesekindlad. Kõik oleks nagu nende kontrolli all ja nad teaks, mis ja kuidas käima peab ja kui nii ei tehta, siis …noh teate ju küll. Ma ainult oskan vahel sellist nägu teha. Näiteks lastele küsimustele täie veenduvsega vastata või siis jätte mulje, et ma päriselt ka tean, mis ma teen.

Tegelikult on elu ikka vägagi segusse ajav. Kuidas ikkagi on nii, et kolmest pisikesest beebist on juba kasvanud sellised mõistlikud tegelased. Kuidas me Kallega ikka veel viitsime koos olla ja kõike koos teha. Kuidas meil on selline kodu. Kuidas ikkagi kõik see meie ümber kasvab.

Ja minu töö. Ma olen vähemalt sada kord kuulnud, et ma ei mõtle nagu ettevõtja. Ma jätan liiga palju tähtsaid ja olulisi asju tegemata, sest ma kas ei oska või ei tundu need mulle piisavalt tähtsad. Ma ikkagi vahel ei tea, mida mult oodatakse ja nii nii palju asju tuleb juhuslikult. Ma olen väga kehv planeerija, aga ma ikka ja jälle tunnen, et nüüd on see hetk, kui peaks tegema seda või teist. Ma ei tea, kust see tuleb ja miks see tuleb, aga käsu ja soovi peale näed ei tule.

Ma natuke kardan ka seda, sest enesekindlad inimesed ju teavad, et kõik saab ja just nii ja just praegu, aga ei saa ju…..

Näiteks eile. Päeval jooksime lastega läbi vihma kinno, sest me ei ole ju suhkrust. Me ei oleks saanud ju muidu pärast teada kui mõnusalt soe on väljas ja süüa auto juurde tagasi jalutades jäätist. Kui poleks olnud jäätist ja sooja, siis poleks ta tulnud tunnet, et peaks minema veel jalutama, näiteks küla teisest otsast lupiine korjama. Poleks ka koju tagasi jõudes avastnud, et vahepeal on põllule udu tulnud ja Ketlin juba mitu päeva tagasi tahtis endast pilte. Mitte midagi ei olnud planeeritud ega ka mitte pikalt ette mõeldud, see kõik lihtsalt tuli.

Aga vähemalt mulle endale tundub, et just nii need asjad peavadki olema :)

Rubriigid: Ketlin, Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

8 kommentaari postitusele Elu

 1. Enely kirjutab:

  Kaunid pildid!Tahaks ka sellisesse kaunisse kohta kohe jalutama minna… see meie Eesti suvi ja põllud, oeh kui mõnus. Aitäh Sulle nende ilusate piltide ning ausa postituse eest!

 2. Mari-Liis Suvi kirjutab:

  Wow, väga ilusad pildid!

 3. Merle kirjutab:

  Väga ilus!!!

 4. Piia kirjutab:

  Millal Ketlin omale prillid sai? Muidu ilusad pildid nagu alati:)

 5. Anneli kirjutab:

  Nii ilusad fotod. Ja kaunis piiga – nii loomulik ja armas.

 6. Kaie kirjutab:

  Fanatastilised pildid!
  Mis iganes teised ütlevad, koige parem on ikkagi tegutseda südame sunnil ja elada hetkes. Sa oled väga ônnelik iniene, et oskad seda.

 7. Karin kirjutab:

  Ma usun, et enamus inimesi teevad seda nägu :-) Mina ka näiteks ;-)

 8. Triin kirjutab:

  Krista, mul tekkis korraks kohe täitsa dejavu tunne….selline tunne, et loen omi mõtteid :). Armas tekst ja mõnusad pildid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.