Lill

2 päeva varem….

Kõik lastega pered peaks sellist projekti tegema, sest seda elevust on ikka nagu jõulude ajal juba.
Pool teed käib vaidlus, kas me äkki vaatame kohe postkasti või lähevad ikka jalgratastega. Täna ikka ei suudetud kauem oodata ja Kärt jooksis kohe autost. Liisu mõtles, et kui ta sealt kitsast august midagi kätte ei saa, siis tuleb kodust võti tuua. Tiris poole peale ja siis läks Liisu appi ja kahe peale said 15 kaarti-ümbriku. Viimane jupp koduteed jagati juba ümbrike, et kes mida avada saab. Ei mina ei taha kõiki ühesuguste markidega – mina võin need ilma ümbrikuta endale võtta-mina tahan seda suurt ümbriku jne jne.
Korda mööda avasid ümbrike ja lugesid kaarte ette. Ok Liisu luges vist kaks ja Ketlin mõned rohkem, aga õnneks suurem lugemisrõõm jäi mulle.
Mida rohkem lugesin, seda enam tuli tunne, et ikka peab teistele ka selliseid kaarte saatma. Kasvõi niisama. Ja selleks ei ole üldse palju vaja, täitsa iphonest saab ka saata :)
Oi mulle nii meeldib mu projekt – ja teie kõik!!!!!

Rubriigid: Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele 2 päeva varem….

  1. Pille kirjutab:

    Oi kui mõnus projekt ja kahju, et sellest nii hilja lugesin ; ) Palju sooje soove sellegipoolest ka tagantjärgi ja siitkaudu ja et seda postikastivahet sõitmist ikka jätkuks! Tervitades, Pille

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.