Lill

Albert

Albertiga ma kohtusin esimest korda siis, kui ta oli alles täitsa pisike. Tema nagunii seda ei mäleta, aga tema ema mäletab küll. Nüüd me siis kohtusime uuesti kui Albert juba aastaseks on saanud. Albert jõudis stuudiosse magavana vankris ja ei lasknud oma iluund üldse mitte häirida. Esialgu siis siis pildistasingi pere lemmikloomi.

ohh kus mul ikka veab, et ma neid ei karda :) Kalle ütles ka, et niimoodi koduloomana on nad armsad, aga kui ikka mõni sul kutsumata köögipõrandal vastu tuleks, siis ikka kihvataks sees küll. Ühesõnaga olid need preilid vägagi viisakad ja koostööaldid :) Ja ma sain ikka kenasti nad pildile. Ütleme nii, et eelmine kord, see nii hästi ei läinud, aga need polnud ka nemad :)

Ja siis tegi Albert silmad lahti ja pikutas ema kõhu peal edasi. Mina muudkui vaatan ja vaatan ja imelik midagi öelda kah, kui ema taipas ja ütles, et on, on sinu Kärdu nägu. Me ka kodus vaatasime :) Ja no oligi…ainult, et poiss on :)  Ma kodus pärast mõtlesin, et kunagi ju ei tea, kuidas kellegi elu läheb, aga ükskord näiteks saavad nad kokku ja juhtuvad kogemata oma titepõlve pilte võrdlema :) Noh ja mis nägu lapsed neil tuleks, selles pole nagu küsimustki :)

ja kui ma siis veel pikemalt vaatasin, siis see suurem vend on minu ühe onupoja nägu. Vaatasin ka emale-isale otsa…ei midagi tuttavat :)

Rubriigid: pered, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Albert

 1. Trishka kirjutab:

  Hehhee, ma samas kohas vaatasin, et näe, Kärdu pildil… kuni kohale jõudis, et oot, see oli üks su pildisessioon, mitte oma pere pildistamine. :D Võis imelik olla küll. :P

 2. Karita kirjutab:

  Tere,
  Mulle meeldib lugeda,õigem oleks võibolla öelda vaadata sinu blogi. Kuna ise askeldan ka remonti nokitseda, siis täiega fännan remondiminuteid :). Edu selles mõnusas askeldamises Teile! Ja selle postituse rotikesed on lihtsalt niii ägedad :)

 3. Kati kirjutab:

  Esimest mustvalget pilti vaadates tekkis mul küll kerge imestus, et miks Krista küll enda lapse pildile sättinud on…..vahva

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.