Lill

Anna pulm

Ma vist kuulun nende väheste inimeste hulka, kes esmaspäeva hommikuti eufoorias üles ärkavad, et ohhh milline imeline hommik :) Või siis tegelikult nende paljude nädalavahetustel töötavate inimeste hulka, kes naljalt omale esmaspäevaks mingeid kohustusi ei taha võtta. Mis muidugi täna tähendas seda, et enamus päevast möödus arvuti taga, et vähemalt natukenegi väheneks see tegemata tööde hunnik, mille tagant enam välja ei näe. Muid plusspunkte kogusin veel, enda jaoks käisin rullitamas, Ketlini jaoks käisin kooliasju ostmas, Liisu viisime kaheks tunniks lasteaeda :), mis lõppes sellega, et ta läks ammu juba magama, sest homme lubas Kalle ta juba hommikul sinna viia ja terveks päevaks :) Kärdukas, ehh tema kohta peab kohe eraldi postituse tegema, aga hommikune nali oli näiteks selline. Hiilis vaikselt Kalle kabinetti ja Kalle tegi näo, et ei kuule ega näe. Hästi tasakesi tõstis Kalle märkmiku tahvelarvuti pealt ära ja kui Kalle küsis, et mis teed, siis pööritas natuke silmi, võttis Kalle näo kahe käe vahele, kallutas selle allapoole ja andis otsaette musi ja ütles nii muuseas – ei midagi :). Ta on meil ikka ulme printsess ja kuna ta alles sai neli, siis pean kohustusliku sünnipäeva postituse ka ükspäev tegema.

Ühesõnaga ma olin täna tubli ja puhkepauside vahepeal siis jagasin pilte. Ja kuna Anna pulmapildid said paar tundi tagasi valmis, siis võtan kohe sabast kinni. Annaga oleme kohtunud juba enne…mitu, mitu korda. Noh kolm korda vähemalt. Tema oli see, kes kirjutas, et mis päev sul vaba on, me siis abiellume :). Nii me siis veetsime pool päeva neljakesi, mõnusalt ja rahulikult, päikesepaistes, püüdes teha seda kõik kahele mehele võimalikult mugavaks ;) ja ma ei väsi kordamast, et tuttav meeldida on super :)

Kui mul on kaks lemmikut pildistamise teemat – pered ja pulmad ja ma vahel ikka mõtlen, et kumb mulle rohkem meeldib, siis ühte võin küll öelda, et pulm ei peaks olema, see pidu, ükskord elus, vaid iga aasta võiks üks pidu olla :)…mõte hästi kitsalt kokku tõmmates võiks iga naine vähemalt korra aastas olla nii ilus nagu ta on pruudina.

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Anna pulm

  1. Anna kirjutab:

    Sõrmused on tehtud ühe EKA sepakunsti tudengi poolt meie idee ja pildi järgi :)

  2. maris kirjutab:

    need on ju minu abielu sõrmused. kes tegi, ega ei tea?

  3. Kristi Värik kirjutab:

    Raido ütles, et me hakkame iga aasta suure peo tegema, et nii tore, kui kõik sõbrad kokku saavad.. mind pole ta veel suutnud ära rääkida.. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.