Lill

elutuba

Täna oli mul esimene perepildistamine omas kodus. Hoopis teistmoodi tunne :). Eks ma ükskord näitan neid pilte ka, aga kui juba siis juba. Lükkasin pärast sessiooni kenasti asjad omale kohale tagasi ja tegin mõned klõpsud ka enne seda kui meil kuusk sisse kolis…

Ja loomulikult ei suuda ma nüüd ju ühe pildiga piirduda :)

Rubriigid: minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

11 kommentaari postitusele elutuba

 1. Raili kirjutab:

  Sry! 50% viskoosi ja 50% villa

 2. Raili kirjutab:

  Aitähh vastuse eest. Oskad sa öelda, mis teie vaiba möödud on ja palju 100% villane vaip maksab. Mulle ei jäänud seal 100% villavaipu silma. Müüja ütles, et viskoosvaibal on 50% villa ja 50 villa% Siidivaip käib kindlasti ka meile üle jõu :) ja arvestades mitme väikelapse olemasolu majas, pole ma kindel, et see oleks kõige õigem variant.
  Valged jõulukuulid on pärit vist “Mustrist” ? Väga ilusad!

 3. Krista kirjutab:

  Raili- meie vaip on 100% villa. Kusjuures väga pehme, paks ja mõnus. Ma ka unistasin siidivaibast ja käisin neid ikka käega katsumas, aga hinnaklass käib ülejõu :). Kusjuures minu meelest meie vaip on pärit Järvekeskusest :)

 4. Raili kirjutab:

  Kiikasin üle mitme aja taas su blogi ja mis ma jälle nägin… Ma tunnen ennast juba imelikuna.. aga see selleks :)Huvi tekkis teie elutoa vaiba vastu. ON see siidivaip- kashmir või on materjaliks viskoos?
  Nimelt tekkis mul ( enne kui olin su elutuba näinud) mõte, et tahaksin magamistuppa voodi ette sarnast vaipa. Viimati Järvekeskuses Vaibagaleriis käies nägin “Kashmir” nimelist viskoosvaipa. Tundus väga pehme ja mõnus.
  Siidivaibad on vist hirmkallid? Sealne muster oli küll justkui väiksem, kui teie vaibal, aga mõte on sama. Kuna mul toa seinad kõik valged siis mõtlesin, et selline vaip annaks toale veidi ilmet.

 5. Krista kirjutab:

  Kersti – meil on savikrohv ja kohupiimavärv

 6. soodomakomorra kirjutab:

  ma vaatan, et samal ajal kui terve Eestimaa lumepuuduses vaevleb, on teie peres isegi jõulud valged!

 7. Leevi kirjutab:

  Ülimalt hubane ja ilus! :)) See lõng on nii pehme, et ainuüksi selle vaatamisest hakkab soe!

 8. Helena kirjutab:

  Ohh Krista, meil oli Sinuga eile väga super, lapsed said ka täiesti omaette elamuse!!! Ja Teie pere kodu on täpselt nii hubane ja stiilne, kui ma ette olin kujutanud. Suurimad tänud veelkord ja jääme muidugi suure põnevusega pilte ootama :)

 9. Heleena kirjutab:

  Ma valiks lõnga. :)
  Aga kõige lemmikum pilt on see tekk, kamina taustal. Noh see lõnga pildi kõrval. :)
  Ma ikka kadedusega vaatan, kuidas mõnedel inimestel pole elutuba ühtlaselt mänguasjadega kaetud. Kuidas te seda suudate?

 10. eve kirjutab:

  kui valgete asjade vahel nüüd valima peaks, siis valiks ma lumehelbed ja kassi esimeseks kaheks :)
  rahikku jõuluaega teie ilusasse kodusse

 11. kersti kirjutab:

  väga kena! Tekkis huvi, millega Sul seinad tehtud on, mis krohvi ja värviga?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.