Lill

esimene päris sünnipäev

 img_6223.jpg

Oma lapse esimesele sünnipäeval kutsutakse tavaliselt sugulased ja oma lastega sõbrad. No eks see ole loomulik ju ka… teisel arvatavasti kah. Kui aga kolmas sünnipäev hakkab lähenema, siis võib sünnipäevalaps juba ise hakata avaldama arvamust, keda ta kutsuda tahab või ei taha. Vähemalt Ketlin siin avaldab küll juba oma arvamust :)))

 img_6181.jpg

(sünnipäevalaps kingitustega, mida pakist välja võtta ei tohtinud :)

Ja kas nii või teisiti, igatahes leidsime me lasteaiast ükspäev kapist kutse lasteaia kaaslase sünnipäevale. Nii tore ju :)))

Kui Ketlin kuulis, et ka teisi rühmakaaslasi oli kutsutud, siis viisaka inimesena küsis ta kasvatajate käest kah, et kas nemadki tulevad :)… aga ei tulnud.

img_6171.jpg

(Ketlini lemmiktegevus sünnipäeval, lugeda raamatuid ja laulda ning süüa mandariine) 

Sünnipäev oli tore…. kuigi jah, ega need kolme aastased veel koos nii väga ei mängi. Pigem leidis igaüks endale oma nurgas tegevust ja käidi vahepeal lihtsalt uudistamas mis teised teevad. Mõneks hetkeks leiti ka ühine tegevus… aga ainult hetkeks :)

Sünnipäevale minnes ma juba mõtlesin, et kas juba on Ketlin nii vana, et läheb sünnipäevale üksi, aga enamus lapsi oli ikka koos emaga :)…. aga ikkagi kasvavad nad nii kiiresti :)))

img_6202.jpg

(põhjus)

img_6198.jpg

(tagajärg)

img_6218.jpg

(sünnipäevalapse väike õde Ketlin:)

Rubriigid: Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele esimene päris sünnipäev

  1. Age kirjutab:

    Kaspar on puhkus ka ükskord Tristani eest tordil küünlad ära, inetu tegu. Aga nad on ju kõigest lapsed;)

  2. marit kirjutab:

    Fantastilised pildid (jälle)! Ketlini näoilmetest saaks muidugi eraldi pildiseeria teha – sellel lapsel on küll sada erinevat ilmet!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.