Lill

ettevalmistused

Väga lahe oleks öelda, et vaadake, mis ma tegin….aga ei teinud :) Evelin hoopis tegi. Tuli ükspäev, siis kui lumi veel maas oli, suurte kastidega mulle külla, et teeme ära. Kui raske see siis ikka olla saab. Paneme kõik asjad lauale ja vaatame, kus nurgast me vaatama hakkame. Ma olen alati mõelnud, et kuidas need sisekujundajad ikkagi oskavad enne ette kujutada, kuidas miski millegagi sobib. Sama asi on stilistikaga. Ma oskan väga hästi pärast öelda, kas mulle miski meeldib või mitte, aga mingeid kaadreid enne küll minu silme eest läbi ei jookse. Nii me siis koos sättisime… Evelin natuke eespool ja mina selja taga noogutamas ja saime kokku sellise tulemuse. Kuna meil siin lihavõtte jänesed olid modellidena kohe omast käest võtta, siis kasutasime neid ka.

Päriselus olen ma ikka väga kehv ettevalmistaja. 20 aastat tagasi oli päris hea, aga mid aasta edasi, seda nõrgemalt esinen. Või siis  on sama asi, mis stilistika ja sisekujundusega. Kui keegi teine teeks seda kõike minu heaks, siis ma naudiks seda väga, aga et ma ise nii väga möllaks ja mässaks, siis jääb pigem ära. Mulle tundub aga, et meil siin õnneks kasvavad mõned, kes koos oleks küll nõus ühel päeval seda kõike tegema…

Ja egas me neid pilte tegelikult niisama ei teinud. Kõik mis näha, on viimases Käsitöö ajakirjas

Rubriigid: muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele ettevalmistused

  1. Katri kirjutab:

    Kõik on imeilus. Korraks tekkis mõte, et ehk võiks endalegi ühed tubased jänkud võtta, õues jookseb neid metsikuid küll.. :)
    Aga veel üks mõte – vaasis roosade õitega oksad, kas tõesti õunapuu oksad ja loomulikult õitsevad nii ilusti?

  2. Liisbet kirjutab:

    Tere! Millisest poest on ostetud tumelillad potiümbrised, mille sees on krookused?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.