Lill

Everyn ja Kalev

Everyn leidis minu siit, blogist. Ütlemata armas ju, kutsuda siis ju nö vana tuttav koos tähtsat päeva veetma. Selleks, et õigel päeval kõik kenasti sujuks ja vanemate kingitusele ka algus teha, saime kevadel stuudios kokku. Mõnus naeratus tuli mul näole kui ma Everyni väljavalitut nägin. Ma nimelt läksin ülikooli siis kui tublimad juba lõpetanud olid ja vahelduva eduga lasin ennast seal nüüd alles välja kirjutada…. aga, ma isegi mitte ei mäleta, mis aastal see oli, leidsin ma, et ülikoolist tuleks võtta viimast ja sättisin endale suurema hunniku loenguid kõikvõimalikelt erialadelt. Ühte loengusse sattus kokku kamp oma ulja nooruse kohta äärmiselt enesekindlaid noormehi. Ühest küljest vaatasin kadedalt, et kuidas nad küll julgevad, aga vaadates tänast poliitilist linnapilti, siis näed – õigesti tegid :). Jäi küll silma ka üks portfelliga poiss, kes oli küll otse keskkoolist, aga teadis täpselt kuidas maailmas asjad käima peaks. Nüüd siis astus uksest sisse sama enesekindel, aga silmnähtavalt armunud mees, kelle juba natuke ka halli oimukohas.

Esimene kohtumine möödus naeru ja ilusate sõnade seltsis ülikiirelt ja jäime koos pöialt hoidma, et õigel päeval on päikest ja sooja.Õige päev oli ideaalne. See oli kohe igast otsast ja iga suunas täiuslik. Rahulik ja rõõmus nauding kõigest, mida see päev pakkus. Päikeseline jalutuskäik minu kaamera ees, mis sisaldas natuke uut ja natuke vana ja ma sain teada, et ma mitte ainult ei karda kõrgust, vaid ei taha ka väga vaadata, kuis keegi liiga ääre peal kõõlub ;) . Laulatus kirikus, kuhu ma üllatuslikult kunagi enne sattunud ei ole, ning kõrgeltharitud teoloogi abikaasana vestluse käigus nii ämbri ääre peal kõõlusin, et piinlik kohe ;). Pidu, mis oli täpselt nagu meie enda oma…. ja lõpuks ei olnudki jälle muud lisada, kui et täiuslik-täislik-täiuslik.

Ma panen parem nüüd pilte ka…

ma näed saan küll iga kord kirjutada, et ettevalmistuse pildistamine on üks mu lemmikuid…ma lihtsalt arvan, et väga palju mälestusi on piltidega seotud ja mis aitab veel paremini päeva meenutada, kui üks pilt. Tead täpselt mis tunne siis oli ja mida keegi ütles või mida ise mõtlesid – kuidas see minu väike Everyn nii pika kleidi sissa mahub

teist korda elus käisin pildistamas pirita kloostris…

ja mere ääres…te ei näe merd ;) …

jalutuskäik kadrioru pargis. Kui me mere äärest ära tulima, siis arutasime autos, et pruudi soeng, lilled ja üldse kogu olemus lausa nõuavad roosa maja ääres pildistamist. Leidsime roosa maja :)

Aega veel oli ja järgmiseks sammuks võtsime moodsamad vaated. Kui ma oli ettepaneku teinud, siis selgus, et just seal kohas oli toimunud nende elu esimene kohting!Kui me üles 24ndale olime jõudnud, siis täitsa juhuslikult seisis võtmeid klõbistades üks väga tuttava näoga tüdruk. See oli ju see päev, kus inimesed olid suureks kasvanud ja see tüdruk oli üks meie kambast, kellega lapsepõlves hoovis ukakat, kummikeksu ja rahvastepalli sai mängitud. Lahkelt keeras te meile katuseukse lahti ja mina olin nõus ainult selg vastu seina kükitama, samal ajal kui Everyn ja Kalev maailma serva peal kõõlusid…

esimesel korrusel oli mul juba palju kindlam tunne ;)

kuninglik laulatus on just see õige sõnapaar tseremoonia iseloomustamiseks.

ega ei ole ühtegi pulma, kus mul mõni laps kahe silma vahele jääks…. ma arvan ;)

Ma tean, ma teen liiga palju pilte… ma ise püüan jagada nii, et oleks selliseid, mis peaks kõigile meeldima, siis neid, mis peaks pildilolijatele meeldima. Sinna vahele panen siis neid, mis meeldivad mulle endale. Ma alati ju ei tea, kas need sinna kahte esimesse rühma ka jõuavad, aga need kaks viimast on ühed minu lemmikud pruudist…

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

10 kommentaari postitusele Everyn ja Kalev

 1. Maarja kirjutab:

  Minu 6de! ;)

 2. Kristel kirjutab:

  Nii ilusad pildid! Kõik on nii täiuslik. Ilus ilus ilus!!! :)

 3. r. kirjutab:

  Kui ma tõesti kunagu uuesti abiellun, siis on see Krista ‘süü’. Ma ei ole kunagi selles midagi ilusat näinud, nüüd aga pean oma sõnu sööma. Need pildid siin ei ole minu jaoks ‘tavaline’ pulm, siin on midagi väga teistmoodi.

 4. Sigrid kirjutab:

  Tõesti ilusad pildid! Pruudi kleit ja soeng on ka niiiii ilusad. Pruut tundub mulle kuidagi tuttav ja see nimi ka klapib :) Vist on ikka see Everyn, kellega ma koos lapsepõlves trennis käisin ja kellest nüüdseks on imeilus naine sirgunud. Palju õnne! ;)

 5. Mari kirjutab:

  Nii nii hea emotsioon tekib kohe neid pilte vaadates :)
  Usun, et oled paljudele algajatele eeskujuks ;)

 6. Siret kirjutab:

  Ooh, milline kleit! Ja millised pildid! Mõnus töö sul tõesti. Hästi tuleb välja kah ;)

 7. soodomakomorra kirjutab:

  oh, ma ei mäleta, millal ma viimati pulmas käisin…..oh…..

 8. karmenkitekat kirjutab:

  Oehhhh, sõnatuks võttis, nii iiilusad pulmapildid! Super! Ja muidugi pruut ja kleit ja kimp jne. jne. nigu muinasjutus eksole :D Piltide peal tundub tõesti kuninglikum kui Williami ja Kate´i pulm ;))

 9. tikker kirjutab:

  oh, see on niii lahe pilt, kus pliks selili emal kaenlas on!

 10. Tulikiisu kirjutab:

  Oh ei ole liiga palju pilte!!! Mitte kunagi ei ole LIIIGA palju pilte. Eriti veel niii ilusaid ja täiuslikke pilte. Rõõm on vaadata ja loota et kui oma peegelkaamera saan, siis tubli harjutamise peale suudaks kasvõi ühe sellise imeilusa pildi teha, nagu sina teed neid iga oma klõpsuga :)

  Aitäh sulle jagamast :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.