Lill

Fotograafi sõbralik pere…

Kord kutsus mind külla üks sõbralik pere. Paar päeva enne minekut juhtusin oma perefoorumis ringi kolama ja ehitusteemasid lugedes sattusin ühte kodu vaatama. Kodu oli väga ilus ja kirjutaja allkirjas oli kirjas kaks last ja midagi tundus seal tuttavat…. ja tuligi välja, et just nende perre ja kodusse ma kohe külla lähengi. Kolasin siis natuke veel ringi ja leidsin, et nende perele meeldib väga fotograafi juures käia. Vot nüüd langes mu süda saapa säärde. Nii palju ilusaid pilte juba suurema lapse sünnist alates ja hetkeks tundus, et kõik on juba tehtud ja mis nüüd mina teen.

Võtsin siis ikka ennast kenasti kokku ja andsin oma parima :) Kuna neil eelnevad kogemused olid kõik stuudios tehtud pildid, siis ma just püüdsin teha selliseid kodusemaid…et kõik ennast vabalt tunneks…

Ütleme nii, et selle perega oli supermõnus hommikupoolikut veeta. Egas siis fotograafide juures käimise kogemus mööda külgi maha ei jookse.

Rubriigid: klõpsutaja. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

8 kommentaari postitusele Fotograafi sõbralik pere…

 1. Aivi kirjutab:

  Komplimente kohe kuhjaga :D nii armas. Ma tänan Kristat kaunite piltide eest, need ikka hoopis teise fiilinguga kui varasemalt. Muide, kõik välja pandud pildid on ka minu lemmikud!
  Soovitan Sind soojalt :D
  (No ja mis see väike reis Shveitsi või Itaaliasse siis ära ei ole…)

 2. Maarit kirjutab:

  Mulle jäi ka erilisemalt silma just see kõrvitsapilt. Kuid häid ja helgeid emotsioone on kõik Su pildid täis! :) Silm lihtsalt puhkab.

 3. Triin (poistega) kirjutab:

  Oi kui tuttav pere:) Nad ju rahvatantsijad ka ja muidugi on nad siis maru toredad ja sõbralikud:)) Ja oma koduga olid nad ükskord Nipiraamatus ka – neil pea kõik seal ise tehtud:) Tunnustus Aivile ja Hannesele! ja Kristale ilusa loomingu eest muidugi ka:)!

 4. soodomakomorra kirjutab:

  Armastus on ülim:)

 5. Sinitihane kirjutab:

  Kõrvitsapilt on ülim!

 6. Mari-Ly kirjutab:

  ja mulle meeldib viimane pilt vàga. Selline Armastuse pilt :)

 7. Mari-Ly kirjutab:

  hehe, ja siis kui sa juba Shveitsis oled, siis hùppad ju Itaaliast ka nagu naksti làbi :)

 8. sirja kirjutab:

  Lemmik on alt kolmas, tirts papaga – see on töesti imearmas.
  Krista, äkki tuled Shveitsi kah klöpsutama ;-) meil siin kolm nupsikut ja mäed taustaks.
  See oli siis kompliment…
  Ilusat jätku!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.