Lill

hobi või töö

Mulle on väga palju öeldud, et ma ei mõtle nagu ettevõte. Ma ei taha saada suuremaks ega rikkamaks ja kõige vähem tahan ma igat oma sammu rahaks arvutada. Ma käin väga hea meelega kõigil neil koolitustel, kus räägitakse, kuidas kõike seda eelmist teha ja koju sõites ma isegi korra mõtlen, et äkki peaks seda või teist ikka tegema, aga ahhh ma ei tea. Pärast ei saa magada enam kui vastutad kellegi teise söögiraha eest. Peale selle 40 aastaselt ju peabki tegema ainult neid asju, mis meeldivad ja just täpselt nii nagu meeldib :). Muidugi on natuke hirmutav kui teised sinu kõrval mõtlevad nagu ettevõtted ja tänu sellele ka äkki võidavad midagi, aga ega ju ei näe teiste sisse. Tavaliselt piisab 10 mintsa Kallega rääkida, kui minu ülemõeldud küsimustega naisteloogika jälle kenasti paika loksutatakse ja suuremat pilti vaatama pannakse. Tee nii nagu sa teed ja lõpuks võidavad sellest kõik :) … nii et ikkagi hobi. Hobi jaoks pole kunagi millestki kahju ja alati tahaks veel rohkem ja näidake mulle inimest, kes ei tahaks tegeleda ainult hobidega. Minu hobi võiks natuke rohkem olla meilidele ja telefonile vastamine, aga saate ju aru, et ma siis tegelen mingi teise hobiga parasjagu ja lõpuks ikkagi saavad kõik asjad aetud.

Tänasel päeval on minu hobid – pildistamine, sport, minu pere, sõbrad,  maja ja aed, lugemine, jutustamine ja lõputu unistamine. Mul ei jäägi ju tööks aega :)

Minuarust minu pildid pole ka nagu töö, vaid nagu päris elu, tahaks rohkem ja nalja peab saama ja kuna mul endal on üleääre ajav vajadus olla koguaeg ainult hea keskel, siis isegi kui on keeruline, siis ei tohi see mälestusena selliseks jääda…. lugege nüüd siit välja, et ühte 1-kuust ei ole väga lihtne pildistada, aga välja ju ei paista ;)…. 6 aastast on selle eest ülimõnus pildistada ja see paistab välja täpselt nii nagu oli :)))))

Rubriigid: muu, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele hobi või töö

  1. Nii kena roheline seelik sellel naisel! Kus selliseid müüakse? :)

  2. Suvi kirjutab:

    Aitäh et Sina omakorda loksutasid minul asjad paika! Ma armastan oma tööd ja olen rahul sellega kuidas asjalood ses osas momendil on aga ikka tuleb kolleege vaadates tunne et peaks rohkem end upitama, maailma vallutama, kursusi korraldama et anda ikka õige bisnisi mõõt välja aga ma tean, et poleks siis enam õnnelik vaid täielikus stressis. Nii et las ma olen siis rahul edasi :)

  3. Kristi kirjutab:

    Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.