Lill

ilmast ka….

_mg_6711

Millal siis veel ilmast rääkida kui mitte praegu. No eile oleks võinud ka rääkida, aga eile ei olnud meid kodus :)

Praegu on ju nii, et mingit kalamehe juttu ei ole mõtet rääkida…kõik on pildi peal näha ja keegi ei saa enam rääkida, et ohh meil vanasti olid hanged rinnuni….no tegelt meil on siin küll rinnuni ja ma selveri parklas on isegi üle pea…aga see selleks…

_mg_6710

Oma maja tähendab seda, et ei tule sul keegi siin hommikul vara maja eest lund rookima. Meil õnneks on see roogitav pind täselt 5 meetrit lai ja mis siis et see meil ikk vahel (haa haaa) rookimata on, sest ma ikka mõtlen, et mis see 5 meetrit naabrimehe 25 kõrval on. Ja meie aiast on see mees, kes just kiruma tahtis hakata just jõudnud naabirmehe alale. Kui temal on puhas, siis on hästi ja kui ei ole, siis saab seal kohe pikalt kiruda ;)

_mg_6657

Eile õhtul siis kell 12 öösel kui me tormi vaibudes koju jõudsime ja oma tänavale pöörasime pidime konstanteerima fakti, et autot ei ole kuskile panna. Meil on nimelt ühest küljest naabrimehega vedanud. Ühel neist on traktor ja ta ikka lükkab paar korda tänavat oma ukseni. See aga tähendab seda, et suur vall on meie sissesõidu koha peal. Jätsin siis auto traktorimehe sissesõidule ja Kalle labidaga kaevama ja tulin ise “magama”. Kahe tunni pärast jõudis siis Kalle ka labidaga koduukseni ja nõudis fotokat. Eks ikka kalamehe jutu jaoks…kuhjas aia äärde suure hunniku, et siis pärast näidata kuhu maani meil hanged olid.

_mg_6708

Täna hommikul pääsesime ka vanaema juurde lastele järele, kes veetsid öö küünlavalgel ja hommikul istusid nad rõõmsalt vannitoas, kui maja kõige soojemas ruumis :) Lasteaeda sõit võttis umbes täpselt 10 minuti asemel rund ja 10 minutit, aga puder hoiti talle soojas.

_mg_6717

Ise ma käisin ka täna väljas ja halbasid teeolusid arvestades väljusin tubli kolmveerand tundi ettenäthust varem. See omakord tähendas, et ma olin ka kolmveerand tundi varem hambaarsti juures :))))

Siis ma tegin oma kalamehe pildid ja nüüd siis peab minema Ketlinit lasteaiast päästma. …ja praegu tahaks näha seda meest, kes ütles, et enne jaanuarit ei tule meile mingit lund…ja siis tahaks seda meest ka näha, kes ütles eile puhtast rahast ära ja ei viitsinud lumesahaga linna peale rallima minna.

_mg_6694

Rubriigid: KODU. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele ilmast ka….

  1. Pingback: Aasta aias «

  2. lennuk kirjutab:

    Ma siis jäin lumest napilt ilma!
    Kahjuks jõudsin juba tagasi kuuma ja põlevasse Kaliforniasse.

  3. killuke kirjutab:

    imeilusad talvised pildid! nagu muinasjutumaa :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.