Lill

ilus kodu ajakirjas…

Ilusate kodude pildistamine on kindlasti üks minu lemmiktegevusi. Kuidagi väga kindla peale minek on siis kui kui keegi on oma profi silmaga seal kõik paika sättinud ja sa juba tead ette, et maitsed mätshivad :). No ja natuke edevust siis ka juurde kui pildid ajakirja lähevad. Ega mulle endale väga ei meeldi siis neid sealt ajakirjast vaadata, teinekord tõstan mitu päeva järejst ajakirja ühest kohast teise, sest äkki oleks-poleks, aga üks on kindel, mina ise olen selle pildi teinud ja just niimoodi mina seda nägin ja mulle endale just niimoodi meeldibki :)

Selle koduga või õigemini nende piltidega jättis mul süda ka mõned lööägid vahele. Kogun ma ju oma töid välistele ketastele järjest. Otse kaardilt kahele kettale. Kenasti bäkapitud kõik.  Kui töö on valmis, siis kopeerin valmis töö jälle kahele kettale ja siis ühel ilusal päeval kustutan musta materjali varukettalt ära, sest seda pole enam vaja. Kuna see töö jäi aga oma õiget aega ootama, siis sattus see ka varuketta musta materjali pürgikasti…noh ma ju üldse ei mõelnudki sellele, sest 99% ma teen kõik tööd järjest ära ja kustutades vaatan enamasti ainult kausta algust ja lõppu…. mul on ühes kaustas 9999 faili :) Ja siis ühel ilusal päeval kukkus põhikõvaketas, kus ka see töö peal oli ainult kergelt nurgaga vastu maada, aga kuna ta samal ajal töötas, siis sellest piisas, et üles öelda. Paanikat pole vaja, kõik tööd on ju teisel kettal ka ….kõik muidugi, ainult seda ühte mitte…noh nüüd on küll natuke paanikat vaja. Esimesena kopisin uue nö põhiketta ja samal ajal hakkasin itimehi pommitama.

Saab, ei saa, saab, ei saa…vaatame, proovime…ja proovisid ja said…. nii palju sain nende töö kergemaks teha, et mul tõesti oli vaja sealt kettalt ainult ühte tööd. Aga meil siin Eestis on ikka tegijad mehed ja mulle nii meeldib, et abi on alati ainult ühe telefonikõne kaugusel… ja kui kellegil on veel mingil kummalisel põhjusel sarnast abi vaja, siis www.laptopid.ee aitab :)

Ja kui kellegil Kodu&Aed viimane number ei ole veel läbi vaadatud, siis vähemalt üks töö on pildis siin :)

Kui siin juba reklaamimiseks läks, siis Elina oli see profisilm seal korteri juures…

Rubriigid: Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.