Lill

inglipere

Ma ei tea küll millised on kellegi ootused stuudiosse tulekul, aga mida lahedamad ideed, seda põnevam on minul. Kui Nora ema küsis, et kas pruutkleit kaasa võtta ei osanud ma kohe midagi öelda. Nüüd oskan küll öelda, see oli väga-väga hea mõte. Kõigepealt oli see kindlalt üks ilusamaid kleite mida ma näinud olen ja kui võtta see kleit pulmaärevuse ja emotsioonide kontekstist välja ja panna see armastava ema omasse, siis tulemuseks olid nad kaheksi nagu inglikesed.

Lisak oli neil kaasas ka kass. Kindlasti kohe suure algustähega härra. Kui tema pildi peal oli nõus olema, siis seda ainult üksinda ja oma valitud kohas.

Kõigile tulevastele klientidele – võtke kõik oma “hullud” ideed ja mõtted kaasa, vähemalt mina saan postiivse emotsionaalse laengu :)

Rubriigid: beebid, pered, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele inglipere

 1. Nora emme kirjutab:

  Aitähh Kristale imeilusate piltide eest. Vastu tulles üldsuse soovile, ütlen, et minu pulmakleidi autor on Tiina Talumees :)

 2. Liina kirjutab:

  tõesti väga kena kleit. ei te, kust ta selle sai?

 3. Kris kirjutab:

  Kaunid pildid taas kord!
  Äkki teie klient on nõus avaldama, kes on pulmakleiti autor? :)

 4. Sille kirjutab:

  ilusaim pulmakleit mida näinud olen. ja tiibu pole vajagi, ongi originaalsem. :D on teil seal muidu tiibu? mulle meeldiks küll inglitiibadega pilt oma tütrest. :P meil haldjatiivad kodus olemas aga ra rüüstatud suht, suveks ribadeks kindlasti. ;)

 5. zelly kirjutab:

  Jumalikult kaunis beebi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.