Lill

Ireen ja Allan

Kui ma Heleni ja Kristoga olin hüvasti jätnud ja nemad pere seltsis pulmalõunat veetma jäin, sõitsin Ireeni ja Allani registreerimisele. Udu, mis merelt jõudsalt juba ammu linna ründas muutus kesklinnas vihmaks. No ma ei tea…kuidas siis nii. Kuna ma polnud päris kindel, kas ma ikka õigel ajal jõuan, siis võtsid nad omale ka kohaliku fotograafi. Mina olin siis nö lisaklõpsutaja ja ütleks, et see oli äärmiselt nauditav. Kuigi ma pean tunnistama, et ma itsitasin sama palju kui pruutpaar, aga just tänu sellele pooltunnile tundus, et saime mõnusalt samale lainele….

peadega pilte tegi pärisfotograaf :)… ilma ei teeks ta vist elu sees :)

Noh ütleme nii, et peale seda mitte minu poolt sätitud stseeni jäädvustamist olin mina müüdud ja edasine tõotas tulla super!

Kui me perbüroost välja tulime, siis veel sadas. Jõudsime kiirelt ühisele otsusele, et vihma ei karda keegi ja lähme vaatamine mis saab. Sai see, et kui me vanalinna serva jõudsime oli vihm järele jäänud ja väike jalutuskäik võis alata…

pesamuna oli ka selles peres superstaar. Paremal pool tema inimeste hurmamise nägu – silmapilgutus ja õlatõste…väga mõjus!

Näete jah, täitsa tavaline eesti pere :). Ma täiesti siiralt usun, et need lapsed on üliõnnelikud ja tänu oma vanematele on nad just nii emotsionaalsed ja vabad. Nad on ju lapsed. Ei tehtud mingit numbrit sellest, et pärast tunniajast jalutuskäiku olid poistel põlved mustad ja tõe huvides olgu öeldud, et poiste omavaheline suhe oli nagu mehhiko seebiseriaal – kallistustele järgnes ikka väike kätsh ja tagaajamine. Ma võiks seda postitus jätkata samas vaimus, ok…vahele said ikka mõned nunnud pulmapildid ka, aga see valik siin on rohkem nende pere moodi ma usun…

Lõpetuseks üks maailma avastamise seeria ka :)

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

9 kommentaari postitusele Ireen ja Allan

 1. triinu kirjutab:

  :)))))
  Need viimased pildid on ikka super tabamus!
  Ja pere tundub ka hästi lahe ja mõnus.

 2. Rael kirjutab:

  Ma ka kohe vajutaks siin seda “Meeldib” nupukest.

 3. Piret kirjutab:

  Viimased neli pilti on uskumatult head! Itsitasin tükk aega. Lapsed on lahedad!

 4. Eve kirjutab:

  Kohe pean seekord ka kiidukooriga ühinema, mitte vaikides mõtlema, et “ohhhh kui ilusad” nagu enamasti seda teen. Kohe eriti erilised on :) Aga et Sa ise ka näeksid, mitte aimaksid, kui palju fänne Sul on, oleks siia blogisse ühtlasi ühte väikest FB “Meeldib” kohta vaja ;)

 5. Heleena kirjutab:

  Täitsa lõpp, KUI head need 4 viimast pilti on!!! :) Need saada või mingile konkursile. :)

 6. Krentu kirjutab:

  Need viimased pildid on täiesti super!!!
  Ja peretütar on nii ilus.

 7. P6rgukiz kirjutab:

  Pildid on kõik imeilusad, nafgu alati :) Ja millised ehedad emotsioonid :D

  Need neli viimast pilti on super emotsioonide edasikandjad :D Vaffa on vaadata, et kellegil on mõttes selline asi, et kas määrib või ei määri ;) Ise pole kunagi sellise asja peale tulnud :P

 8. Trishka kirjutab:

  Kas seal viimastel piltidel poiss katsus, kas käsi määrdub väikese värvilise tüdruku peal? :)) Väga hea mõte. :P

  Aga fotograafina oled sa ikka super. Ausalt. Ausalt ausalt. Kuid seda tead sa isegi. ;) Ma ikka imetlen igat pilti eraldi ja ohkan mõttes kui ilus… Emotsioonid ruulivad!

 9. Mari-Ly kirjutab:

  Kùll sa oled armas, ikka oskad ùllatada! Mòlemad pulmaseeriad nii ilusad, nii vabad!
  Tead kùll, et ma hiljuti sattusin vaimustusse vabadest piltidest, kus pole poseerimist… ja siis sina paned kohe kaks sellist seeriat!

  Vàga meeldivad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.