Lill

jaanuar

Kui ma aasta lõpus plaane tegin, siis üks omaarust lahe mõte oli see, et igast sessioonist valin ühe oma lemmikpildi ja prindin välja ja panen seinale. Aasta lõpuks on siis hea kohe vaatada, kuidas aasta möödus. Üks pilt, üks pilt…ei ole ju keeruline. Võtsin siis täna kaustad ette ja noh jah. Siin ma nüüd siis olen. Aga ma ei anna veel alla ja valin kasvõi pimesi…no ja kui ma juba valima hakkasin, siis valisin kohe mitme sessiooni piltide hulgast mitu lemmikut, nii et ma nüüd saan kohe teha mitu postitust järjest.

Need kaks on siis külaskäigud. Ma vahel mõtlen, et kumb variant mulle rohkem meeldib, kas oma kodus või külas ja ega ma ei oskagi öelda. Kodus ma tean täpselt, mis ma saan teha ja mida mitte, aga selline turvaline valik ei ole ju väga minu ja kui õue ka ei saa minna, siis verandal on ikka sama palju aknaid nagu alati. Seda enam mulle meeldib kui siis minu juurde koju satuvad suured pered. Ikka nii, et kaos peab olema. Omad lapsed ja terve meie loomaaeg meelelahtuseks ja vaatame, mis saab. Külas käies jääb see kaos nagu sinna pere poole. Ma arvan, et igal perel on minu lahkudes tunne, et appi, mis nüüd juhtus ja siit ei tulnud küll midagi, eriti veel siis kui pildile jääjad on vanuses 0-3. Jooksevad, hüppavad, ronivad, vingerdavad…ei tee ju need lapsed midagi seda, mis vanemad arvavad, et nad nüüd just teha võiks, aga samas ikka natuke teevad ja keeravad just minu kasuks vindi üle ka …. no ma ikka puhtalt emotsiooni peal ju väljas :)

mõni teine päev siis jälle…..

kes nüüd nii kaugele kerida viitsis, siis üks minu lemmikpilt ka :)…tehniliselt läks nässu, aga nii on see elu päriselt. Kui teil ei ole, siis ma tulen külla ja võin näidata kui kergelt kaos tuleb :)

Rubriigid: beebid, kodus, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.