Lill

jooksja

Kui Ketlin oli väike, siis ei armastanud ta kõndida, no joosta ammugi siis mitte. Iga noorem õe vankrisse on ta tahtnud ronida ja on meie peres see kõige suurem vinguja, kui on vaja pikemat maad kõndida. Noh olgem ausad, mingid matkasellid pole me nagunii ja viimasel ajal on lubadused suuremad kui teod :). Kui tema rühma lasteaiast kooli läks ja kui mingi uduõrn arutlus oli, et äkki Ketlin võiks ka aasta varem minna, siis sport oli raudselt üks põhjusi, miks mitte minna. Pigem hoidis ennast tagaplaanile kui läks rinnaga oma võitu ajama. Eks me leppisime sellega, sest ta ju laulab ja joonistab ja tantsuringis käis kah ja pole temas seda spordisoont

Lasteaia viimasel kevadel juba oli uhke, et mängis rahvastepalli ja käies enam ei vingunud kah nii palju. Nüüd läks kooli ja juba oligi esimene spordipäev. Õhtul tuli koju ja räägib, et tema võitis. Jooksid pool staadioni ringi ja tema oli esimene. Kahe klassi tüdrukud jooksid kõik korraga ja neid on seal umbes 20-25. No ei suutnud meie Kallega seda kuidagi uskuda ja ikka küsisime, et ja jah jõudsid üksinda finishisse, aga äkki ikka keegi oli veel seal eespool ka…ei olnud. Mitte kedagi ei jõudnud enne mind :). Noh paberi peal kinnitust ei olnud ja leppisime siis sellega, et tema ütles, et ta võitis.

Vahepeal oli veel koolis koosolek kah, kus kiideti vanemaid, et küll nende klassi õpilased on sportlikud ja mina muigasin, et jah jah…isegi tugitooli omade lapsed enda teada võidavad :).

Täna siis tuli Ketlin koolist ja ongi diplom. Ja ei võitnud mitte ainult ühes jooksus, vaid ka teises sai teise koha. No on ikka tubli tüdruk, aga kuidas küll :) Ise ta veel rääkis, et kõigepealt valiti spordipäeval teatevõistkonda ja teda üldse sinna ei valitudki. Nüüd edaspidi vist ikka valitakse, sest need jooksud olid pärast seda ;)

Noh tegelikult tal vist ikka mingi väike eeldus peaks olema. Igatahes palju suurem kui laulmise oma, aga siiamaani on see kuidagi väga vaka all olnud. Mis siis ikka, läheb tema ka trenni ;)

Mis aga veel rohkem imestama paneb, on see, et põhjus, miks meie arvates Ketlini võit nii uskumatu oli, on see, et Liisu jookseb vähemalt sama kiiresti kui Ketlin ja ta on ju 2 aastat noorem.

Naabrilapsed meil ju teevad õhtuti jooksuringe, Peab siis omad kah neile sappa ajama :)

Rubriigid: Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele jooksja

  1. Triin kirjutab:

    Hmm, ma oleks emana hullu moodi uhke. :) Eriti kui tõesti pauk justkui luuavarrest tuli.

  2. Augusta kirjutab:

    Kusjuures, endise veerandmailerina julgen öelda, et selline aeg 300m jooksus ühe 7- aastase tüdruku kohta pole sugugi paha, lausa vastupidi. Pole ime, et teised hiljem finisheerusid.

  3. Red Whortleberry kirjutab:

    Minu jooksudiplomid jäävad ka ealiselt sinnakanti ning mulle tundub, et 1.08 300 meetri jooksus on väga hea aeg!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.