Lill

juba loob

Kui teisele korrusele lähed, siis seal on nagu haiglas – ilusti steriilne ja valge. Seinad valged, põrandad ja laed ka. Noh peaaegu. Kuni sinnamaani kui Kalle tuli targa mõttega, et värviks vannitoa põranda hoopis roosaks. Rõhus sellele, et me kunagi koos olla selle värvi ühe teise põranda,  ühes teises majas,  jaoks ostnud ning näidis lauaga lehvitas mu nina all pärast pika tööpäeva lõppu. Kaval, mul oli siis täiesti ükskõik, mis värvi ta selle värvib. Roosa see igatahes küll ei ole…lapsed ütlevad, et punane, aga eks ta selline greibi värvi ole :). Ja mul olid juba kõik lillad käterätikud ostetud. Õnneks on meil teine vannituba ju ka.

Noh ega ma nüüd ei oska öelda, kas ta on nüüd sellist värvi või mitte….aga valge ei ole ta igal juhul ;)

Vannitoa valamukapp, mille me “leidsime” oma kogust ja mille Kalle eile ära puhastas. Kui algul pidi see jäämagi puidutoon, et valges ümbruses ka mingi märk oleks, siis nüüd oma roosa põranda peal läheb see kindlalt valge värvi alla…

ja tulen mina täna õhtul koju ja juba ongi nii…

Noh neljapäeval tulevad mehed ju asju paika panema ehk siis kui on kraanikauss olemas, siis panevad selle paika ja selleks peab ju olema ka koht, kuhu see panna. Ma käisin täna kraanikaussi valimas. Kui algul tundus lootusetu, siis pärast jooksid kõik asjad ise silma alla …

Liisu tuba täna hommikul. tapeet, postid õlitada, liistud paika ning lambid-pistikud ning saabki sisustama hakata ;).

Ahju värviga oli ka jama. Kui kuum on kuum :) Ühesõnaga kuni 300 kraadi kannatavat värvi saad sa osta musta, pruuni, halli ja beezi…aga valget…ei. Valget ei ole. St on küll, aga ainult sprayna. Prooviti ja spraytati, aga no pole järelikult nii osavad ja edasi läks 120 kraadi kannatav radiaatori värv peale. Nagunii ma lugesin, et mingit meeleolu kütmist ei või ahjuga teha, et kui ikka hakkad sügisel kütma, siis peaks ahi kuni kevadeni soe olema. Meil on nad pigem hädajuhtumiteks kui elekter ära läheb. Vast siis peab ka selle 120 kraadi vastu ja ei lähe nii kollaseks.

ja õhtul oligi juba tapeet pandud :).  Õli ja õlitaja olemas ;). Liistud ostetud ja enamus ka värvitud. Ühe lambi ostsin ja kõik pistikud ka….

Kärduka tuba täna hommikul…samad tööd…ahh kapiuks kah vaja puhtaks teha. Ma räägin muudkui tehakse ja pannakse – st mina ei tee suurt midagi muud kui kobisen ;). Mis ma valetan. Kohupiimavärvi tegin ja värvisin sellega seinu…

käisime luurasime Ketliniga, kuidas tapeeti pandi. Peaaegu valmis sai. Üks sein on veel panna

Kui muidu pidid need toad tulema roosa ja helerohelisega, siis kuidagi sujuvalt on see roheline läinud selliseks oliivikarva ja roosa kerge oranzika varjundi peale tõmmanud.  Kuna aga esimesel korrusel on jälle vaip, mis nagu ei sobi sinna ning lisaks ta lausa nõuab, et tema peal istutaks, siis näed…nüüd sobibki see hoopis teisele korrusel ja ma arvan, et kolibki nö mängutoa põrandale, kus lapsed ka kino vaadata saavad :)

Rubriigid: KODU, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele juba loob

  1. Nipitiri kirjutab:

    Liiga valge ju kõik. Tõesti nagu haigla.. värvid teeks kõik palju rõõmsamaks. Ise ei kasutaks eluski niipalju valget aga kui teile meeldib siis on ju hästi :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.