Lill

kaardid ja jäälind

Ma ju ei julgenud kohe lastele midagi rääkida, et ahhh mine tea, pärast ei tulegi ühtegi kaarti ja siis nemad muudkui sõidavad. Eile õhtul jõudsime alles hilja koju ja kui lapsed juba magasid, siis ütles Kalle nii muuseas, et sulle oli mingi kiri ka ajalehe vahel. Mis, kus, jubaaaaa? Ei saanud ikka laps minus võidule ja panin ümbriku hommikuks, et lastel siis elevust. Väikese vaidluse, kes ümbriku avada saab, võitis Kärt – üllatus, üllatus :) ja juba tuligi nagu sünnipäeva tunne.

Õhtul lasteaiast-koolist koju sõites juba arutasime, et kas vaatame kohe postkasti või ikka tahab keegi jalgrattaga minna. Liisu tahtis ja tuligi tagasi juba kolme ümbrikuga. Nii aus – iga laps sai ühe avada. No ei oskagi kuidagi seda tunnet seletada- selline üllatuse, helguse ja õnne tunne, sest esimesed kaardid on kõik salaja lugejatelt ja Eestil on juba peaaegu ring peal :)

Kui ma Ketlini ühel õhtul laua taga joonistamast leidsin, siis ütles ta, et ta joonistab jäälindu. :))) Kui jäälind, siis jäälind. Ja esimese kaardi margi peal oli jäälind ja nüüd õhtul kah ühel. Täitsa huvitav seos :) Pani aga ümbriku ette ja joonistas linnu valmis :)

päris valmis veel ei ole, aga ……

Rubriigid: Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele kaardid ja jäälind

  1. Krista kirjutab:

    novot Monica, sellepärast ta seda lindu joonistabki ;)

  2. Monica kirjutab:

    Jäälind on aasta lind 2014 ja isegi jäälinnu joonistusvõistlus on käimas :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.