Lill

Kaare ja Ivar

Kui Kaare esimest korda kirjutas, siis oleks nagu mina ise selle kirja kirjutanud. Ja nüüd ma ikka googeldan ja vaatan enne ja näed, ma ju tean teda juba ammu :). Plaan teha suvel pulmad…ja muidugi, väga lahe… ja siis natuke aja pärast, et aga kui ikka teeks hoopis talvel….ja muidugi, väga lahe. Lahe muidugi, aga igaüks ju teab, milline ilm ühel talvepulmal olla võiks. Paar korda on nagu õnneks ka juba läinud, aga no ma ei tea….vabalt võib ju ka -30 olla. Aga ei olnud. Väga mõnus oli. Lund oli küll ainult peotäis selleks ajaks alles jäänud, aga selle eest polnud nii külm, et õues tseremoonia toimuda ei oleks võinud :). Ja kui esimene kiri oli juba nagu minu, siis kogu päev oli selline, et tähtsad olid just need asjad, mis mullegi meeldivad ja teised….ahh mis teised :). Väga lahe mõte oli see, et kõigile külalistele kingiti sokid ja külalised siis mõnuga uisutasid nendes. Magustoidulaud oli nagu minu unistus ja lõpuks hakkas mul juba endal imelik, et palju ma seda lauda siis nüüd pildistan.  Ühesõnaga, talvepulm sai just selline nagu üks päris talvepulm olla võiks ja sooja oli ikka palju-palju rohkem kui temperatuur näitas :) ja päike tuli ka välja :))))

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

11 kommentaari postitusele Kaare ja Ivar

 1. Kati kirjutab:

  Oiii kui õhukesed koogitükid!!!!

 2. Rael. kirjutab:

  Nii ilus ja lihtne ja õige.

 3. Monika kirjutab:

  Midagi nii ilusat pole minu silmad ikka kohe väga ammu näinud. Tänan selle eest!

 4. yxkb kirjutab:

  Tõeliselt kena pulm! Nii stiilne ja ilus!
  Suurepäraselt valitud riided ja kõik detailid – olen täiesti vaimustatud! Lihtsalt super!

 5. Signe kirjutab:

  Vau, vau, vau! Nii looduslähedane, nii armas, nii äge! Et tõepoolest saab nii lihtsalt ja et nii ongi veel parem. Aitäh, et jagasid!

 6. Gerli kirjutab:

  Vähesed julgeks nii “lihtsalt” abielluda, kampsunid seljas ja villased sokid jalas, sealjuures nii maitsekalt nii mõjuvalt. Kogu rõhk on kõige tähtsamal, mitte mannavahul. Tänud sellistele inimestele!

 7. Gerli kirjutab:

  Minu lemmikpulm, huvitav paar, nii mehelik mees, liiga ilus ja naist pole üldse mõtet kommenteerida. Suvepulm poleks kindlasti nii huvitav tulnud…kõik need pitssallid ja palmikud ja valge värv… see sobib sellele perele nii imehästi. Naiseil on nii imeliselt hea maitse, kust sellised naised tulevad, tahan kaaaaaaa kõike seda :)

 8. Kadi kirjutab:

  Vot see on minu maitsele jälle :D

 9. Elen kirjutab:

  Nu nii lahe pulm :) Ja see laud.. see oli nii detailirohke.. Super-super-super! Nii kodune tundub kõik :)

 10. Ingrid kirjutab:

  Fantast!
  Inimesed on ikka nii leidlikud!!!!
  Ja kui ma juba inimeste pilte süvenenult vaatasin, siis aitähh Krista, et ikka lauda ka hoolega pildistasid :-))

 11. Krentu kirjutab:

  Nii armas. Ja see pruut pidigi veimevaka täie sokke kuduma :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.