Lill

Kahe kaupa

Mõnel perel veab kohe nii, et nad saavad lapsi kahe kaupa. Minul veab jälle siis kui nad minu juurde pildistamiseks tuuakse. Ma küsisin ema käest ka, et kas on raskem. Ema kehitas õlgu, et pole ju millegagi võrrelda :). Pisikesed käitusid aga nagu tõelised supermodellid ja sai neid mõnusalt sättida :)

Tavaliselt kui on pildistamas suurem pere kui ema-isa-laps, siis ma ketran koguaeg nimekirja, et kes kellega juba sai ja kellega veel. Vahel kõik kõigiga ei jõua :)

Aga hea oli vaadata küll millise osavusega vanemad kahe lapsega korraga ümber käisid.

varbakollektsioon sai mõnusa täienduse :)

Rubriigid: beebid, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele Kahe kaupa

  1. Regiina kirjutab:

    Tõeliselt ilusad pildid ikka :) Ma aegajalt käin ja vaatan oma pildid jälle üle ja no nii meeldivad. Meil nüüd uus lemmik fotograaf olemas ;) ja kevadel plaanime uue ringiga tulla aga siis tahaks loodusesse minna :) Igatahes suur suur aitäh võrratute piltide eest ja ilusaid jõulupühi ka :)

  2. Jaana kirjutab:

    Wow, lahe! Peaks ka kaksikutega tulema, kuigi kardan, et kui oma perega sisse astun, lammutavad stuudio laiali :P see on tegelt naljaga öeldud, pole lihtsalt hetkel selliseid võiamlusi, et tulla pildistama. see on mu 1 unistusi, saaks kõik oma lapsed KORRAlIKULT pildistatud. leidsin su blogi viite pereklubist ja nyyd käin piilumas, nii ilusad ja vahvad pildid. mulle nii meeldib ilusaid inimesi vaadata :)

    Jõudu ja jaksu, selle kauni töö tegemisel!

    Sulle ja perele kauneid pühi! :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.