Lill

Kaisa ja Rain

Väga, väga harva, kui mulle kirjutab peigmees. Samas on see nii armas :). Rainiga oli meil tihe kirjavahetus. Eks ta ju pidi kõik vahepeal pruudiga kooskõlastama kui hull fotograaf tema ideedele omad juurde lisab. Nimelt kärutavad Raini masinad vanalinna tänavatel ja tema kindel soov oli koos pruudiga kah üks sõit teha. Ma tunnistan ausalt, et ma olin algul vägagi skeptiline, et kuidas see nüüd siis välja peaks nägema. Koos jõudsime lõpuks sellise lahenduseni, et mina teen ainult ilusaid pilte ja kõige mõnusam on teha neid ju siis kui väike pidu läbi on.

Et sellest veel vähe, siis moosis ka Ketlin ennast kaasa. Koos oma fotokaga. Kuna see oli tal esimene kord minuga kaasa tulla, siis lugesin talle ikka kõvasti sõnu peale – vahele segada ei tohi, koguaeg peab eest ära minema jne jne… loomulikult oli ta kõigega nõus, sest kujutage ette, ta saab oma silmaga päris pruuti näha :)

Lõpuks saabus ka pruutpaar ning minutiga õpetati ka mulle sõit selgeks :)

Kus me lähme, kus me lähme…näiteks Toompeale. Loomulikult… te ei kujuta ette, kui lahe nende asjadega sõita on. Ketlin pandi igaksjuhuks peigmehe ratta peale ja nii me siis kõigi pilkude all toompeale sõitsimegi…

hea on ju siin praegu täpsustada, et kell oli siis kuskil 9 õhtul ;)

Kuna plaan oli päikeseloojang ka ikka püüda,aga päike oli veel liiga kõrgel, siis otsustasime vahepeal mujale minna. Saate aru, ahhh lähme korra alla ja siis tuleme toomapeale tagasi. Eluski ei oleks viitsinud jala minna…aga niimoodi…superluks

Ketlin sai endale ka ülesande. Maha jäänud pruudikimp kontorist ära tuua :)…

ja päikeseloojanguga läks natuke nihusti. Üks pilv tuli täpselt loojumise ajaks päikesele ette ja oligi ta kadunud… :)

Kokkuvõttes ütleks, et see oli selle suve üks eredamaid ilupildistamise mälestusi ja kohe-kohe lähme enamuse perega oma kinkekaarte lunastama ;)

Aitäh teile Kaisa ja Rain ning kiiret ning turvalist sõitu eluteel !

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

4 kommentaari postitusele Kaisa ja Rain

 1. soodomakomorra kirjutab:

  ma tean, et ma ei tohi seda nüüd öelda.
  huvitav, kas see teeb minust parema inimese?

 2. Mari kirjutab:

  Maris, ta kirjutas ju, et sõitis. Ja kui sa ainult pilte vaatad ja juttu ei loe, siis seal on isegi pilt kolmest “masinast”. :)

  Aga taaskord on kõik väga suurepärane. Kaua oodatud, kaunikene.. nagu öeldakse. Loodan, et tuleb see aeg tagasi, kui palju tihemini naeru näole sai, sest Krista on teinud uue postituse ja juba uut pealkirja lugedes läheb sees soojaks.

  Kõige paremate soovidega juba varem sõna võtnud Mari.

 3. maris kirjutab:

  kas sa ise sõitsid ka selle asjaga? või jooksid järgi? või olid pruudi pakikal?

 4. Kaisa & Rain kirjutab:

  Kindlasti oli see üks lahedamaid sõite Segwayl ka minu jaoks selle aja jooksul, mil olen Segwaydega tegelenud. Lühikese ajaga sai külastatud mitmeid erinevaid kohti Tallinna vanalinnas ning Krista soovitused: “vaata sinna, tõsta jalg üles, keera kaela” jne andsid lõpptulemusena fantastilised ja armsad pildid. Ütleme omalt poolt “Aitäh” ka Sulle Krista ja väiksele Ketlinile, kel õnnestus lahedaid pilte “päris pruudist” klõpsata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.