Lill

kaks jõuluvana

_mg_9521

Nii üürike on see aega kus päriselt jõuluvanast rõõmu tuntakse. Meie pere kahe aastased on teda hirmuga vaadanud ja ainuke milleni nad jõudnud on, on patsu löömine. Kolme aastane oli juba täitsa ok ja neljane juba nautis täiega. No ja hiljemalt kooliks on juba teada, et jõuluvana ei ole olemas ;)

_mg_9507

Kuna meil peres on üks tuttav jõuluvana, siis tema pidi meile jõuluõhtul küll külla tulema. Õhtusöögi lauas arutasime, et huvitav millal ta siis tuleb…üks mees lauas vaatas kella ja ütles, et ok teeme poole tunni pärast. Meie naer ei kahandanud kuidagi laste ootust, kes millegi pärast kõik akna poole vahtisid. Poole tunni pärast läksidki kõik ähmi täis…kõigil isadel oli järsku vaja minna kas garaazi kruvikeerajat otsima minna või midagi muud sama tobedat ja varsti ta tuligi. Rääkis nii vene kui inglise keeles, mis ei vähendanud kuidagi naeratust laste näol. Lõpuks täiskasvanute tungival soovil läks siiski üle eesti keelele ja kingitusi hakkas sadama. Õnneks ei jäänud ta magama nagu näiteks eelmisel aastal..Meil oli kokkulepitud, et lastele teevad kingitusi kõik, aga suurtele tegime loosipakid. Etterutates tuleb ära mainida, et suured inimesed olid oma ühe kingitusega suht mornid pärast jõuluvana lahkumist ;)…mida aga ei saanud kuidagi öelda laste kohta.

_mg_9523

_mg_9529

Ketlin luges ja laulis laule kõigi kingisoovijatega ja Liisu käis patsu löömas. Jõuluvana kohalkäik oli ikka nagu päris ja minuarust Ketlin ikka päris siiras kui ta jõuluvanale seletas, et issi Kalle läks kruvikeerajat otsima ja tuleb varsti tagasi :)

_mg_9510

_mg_9519

Õhtu parim kingitus oli kindlalt Ketlini 2 aastase onupoja triikimislaud ja triikraud :) Juba meie tüdrukute sünnipäeval veetis ta enamuse ajast triikides, nii et eks jõuluvana nägi,mis poisi tõsine soov on. Temast natuke suuremate poiste kingiks saadud poksikindad jätsid küll ta täiesti külmaks :). No nii kaua kui vanemad pahaks ei pane ja laps ise aru ei saa, võis siis teda aasida küll…aga no sellist innukust nukukleitide triikimisel ei oleks ühest kossutreeneri ja arsti lapsest küll osanud oodata :)))

_mg_9532

Aga nüüd siis see teine jõuluvana. Järgmisel õhtul kui me teiste vanavanemate juurest koju jõudsime teatas Ketlin juba autos, et meile tuleb varsti jõuluvana. Kodus käskiski kõigil allkorrusel diivani peal oodata kuni jõuluvana tuleb. Tuligi suurte kottidega ja kingitusi jätkus kõigile. Pidime kõik luuletust lugema ja jõuluvana ei olnud üldse kitsi kõiki kingisaajaid kallistama ja musitama. Liisule meeldis see jõuluvana isegi rohkem, mis siis et ta kingituseks vana Lotte sai :)

_mg_9537

_mg_9541

_mg_9542

_mg_9544

_mg_9545

Rubriigid: Kalle, Keit Liis, Ketlin, Krista. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele kaks jõuluvana

  1. Regina kirjutab:

    Mitte ainult pildid, vaid te ise olete lahedad! Sisuga inimesed, seda on teie lastest näha. Vahva!

  2. merle kirjutab:

    Nii lahedad pildid! Köige-köige armsam on viimane, kus Keit Lottet kallistab. Super armas!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.