Lill

Kalle 40

Mida kinkida mehele, kelle soovid ei mahu minu budjetti ;). Ei, ei ta ei tahtnud omale punast ferrarit ega reisi Nepaali, kuigi seda teist ma talle isegi pakkusin ;). Tema soovid olid lihtsad – puukuur koos sauna ja külalistemajaga. Noh mis teha…

Minu budjetti ei mahtunud hetkel isegiakutrell, aga ma vähamelt kogun selle jaoks raha :)

Kuna laste sünnipäevapeod toimusid rohkem kui kuu ajase hilinemisega, siis ei saa ju ometi ka Kalle oma juubelit õigel päeval peetud. Mõraga ribi, põletikuga küünarnukk ning lahkuv gripp vabandasid kenasti välja, et pidu vähe soojema ilmaga pidada. Väike koosistumine lähimate sugulastega sai siiski teoks.

Milline siis on 40 aastane Kalle. Kohe kindlasti on ta palju parem inimene kui mina. Ta oskab elada olevikus ja võtta asju positiivselt just praegusel hetkel. Enam ammu ei muretse ta tuleviku pärast ega vaeva oma pead minekus juhtunu üle. Ta teab seda, et elu läheb järjest paremaks ja mõnusamaks ja seda kõike tuleb mõnuga võtta. Kohe kindlasti kuulub ta kategooriasse – maailma parim isa. Täiesti rahuliku südamega võin ma jätta nad neljakesi tegema ükskõik mida ja küll nad toime tulevad.

Kui te näete kohvikus ühte meest, kolme titega, siis tõenäoliselt on see Kalle, sest näed tema leiab, et kohvikusse minna on lihtsam kui kolmele titele kodus süüa vaaritada :)

Unistada ta oskab ja poolikuks asju ei jäta.

Minu õnn on, et ta julgeb, viitsib ja oskab elada minu kõrval ja loodan, et ka järgmised 40 aastat!

PS: küünlaid oli tordil nii palju kui me kapist leidsime. Ikkagi meie pere kõige vanem liige ja laste jaoks on iga vanus peale 10 ulme :)

Rubriigid: Kalle, minu kodu, Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

15 kommentaari postitusele Kalle 40

 1. Külli kirjutab:

  no mis hale 46? pannud siis ikka juba 64… kui midagi teha siis ikka korralikult!

 2. Reet kirjutab:

  Ma ei tunne Teid küll isiklikult ega ole kunagi teie perega kokku puutunud muidu, kui blogi vahendusel, aga tahtsin öelda, et küll Te kirjutate oma mehest ilusasti! Armas oli lugeda :)

 3. Köögikata kirjutab:

  Palju õnne ka minu poolt ja tere tulemast viiekümnendatesse! ;)

 4. Katariina kirjutab:

  Nii ilusad sõnad, Krista! Ja tundub, et väga õige inimese kohta ka. Minu lugupidamine!

 5. soodomakomorra kirjutab:

  haa, nüüd läks kommide vahetamiseks, lahe!
  kohe näha, et suurest perest!
  sulle Kalle on siis Barbarissid:)

  aga nende kõvade kommidega on nii, et enamus inimesi neid ei armasta. paradoks seisneb aga selles, et neid pakkudes ei murra seepärast hambaid mitte nemad, vaid ikka mina. on juhtunud, et olen oma kõvade kommidega matilt täitsa välja nügitud. seega olen enda jaoks kõrva taha pannud, et orbiidil püsimiseks tuleb tihtipeale pehmemaid komme süüa, vat.

 6. Kalle kirjutab:

  Tänan kõiki õnnitlejaid ilusate sõnade ja soovide eest!!!
  Soodomakamorrale – tabasid märki, nagu alati :)! Pehmendavaid selgitusi on samuti armas lugeda aga see ei ole päris Sinu stiil (vähemalt nii ma arvan). Jään Sinu “kommide” suureks austajaks (kõlab pateetiliselt aga tõetera on sees).

 7. Sigrid kirjutab:

  Palju õnne Kallele!

 8. Inga kirjutab:

  … just ükspäev meenus mulle taas, et kuidas küll minul on üks haruldane meesisend sattunud – kui mul omal teda ei oleks, siis ma ei usuks üldse, et selliseid olemas on.
  Vat ja Sinul on ka üks sellistest – kui ma oma silmaga näinud ei oleks, siis oleks raske uskuda, et selline mees planeedil Maa liigub:) Ehket siinkohal tuled Sind õnnitleda – Krista;)

 9. soodomakomorra kirjutab:

  mul jäi nüüd ööseks piinama, äkki keegi sai mu kommentaarist valesti aru.
  loomulikult oli taas kord väga ilusti ja südamlikult kirjutatud lugu.
  kalle on õnnelik mees!

 10. soodomakomorra kirjutab:

  Kalle luges seda kindlasti 40 korda, see on ta lemmik postitus.

 11. Inga kirjutab:

  palju õnne maailma parimale Isale!

 12. Kati kirjutab:

  Palju õnne Teie perepeale!
  Meiegi perepea vanus algab tänasest 4-jaga…

 13. Inx kirjutab:

  Kirke vaatas mu selja tagant pilte ja ütles, et näe, tüdrukute isa sünnipäev :P ja palus talle palju õnne saata :) Ühinen rõõmuga lapse õnnesoovidega teie perepeale :) Ja loomulikult…õnnelikku järgmist 40 aastat ja veel rohkemat :)

 14. agne kirjutab:

  Need Liisu ja Ketlini sünnipäevaküünlad, mis 46 välja annavad, on tõeliselt armsad! Hilinenud õnnesoovid Kallele!

 15. Reelika kirjutab:

  Õnnistussoovid Kallele!:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.