Lill

Kalle trenn

img_1829.jpg 

Kui sul on selline mees, kes kõik nädalavahetused on tööl ja nädala sees on ka 100 tegemist, ning lisaks sellele tahab veel koolis käia ja õppida, ning kui see mees siis tuleb ütleb, et ta tahaks veel trennis ka käia, siis kujutate ette mis näoga ma teda vaatan.

Mitte et mul oleks kahju, et ta trennis käiks, aga kuskile peab ju mahtuma ka pere aeg. Aga vaadakem tõele näkku – trenni mineks min 30 minutit, trenn ise 60 minutit, tagasi tulek min 30 minutit. Kokku – 2 tundi.

Ja kui unistus oli veel 5 korda nädalas seda teha, siis võin ma vabalt kohe Kalle pildi seinale riputada ja lastele rääkida, et see on issi ja teda näete siis kui jõuluvana on ära käinud ;)… sest tema ongi tegelt jõuluvana …

Aga Kalle lahke inimene oli valmis trennis käima siis kui meie magame :). Nimelt saab teha tema lemmikuid ilu- ja võlunumbreid ka 7.30. Ja nii ta siis lahkub juba varavalges ja on juba trennis käinud enne tööpäeva algust.

Suvel kui ilus ilm on, on meil ka aias sobiv treeningsaal olemas ….

Enda kohta võin öelda, et mina ei ole veel jooga võlule pihta saanud, sest minul on igas nö mugavas asendis väga ebamugav olla….. aga äkki ükspäev või ka vabalt ilma käteta pea peal seista…

Rubriigid: Kalle. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele Kalle trenn

  1. liina kirjutab:

    väga inspireeriv pilt. jooga on super. proovi järele :)

  2. meieelu kirjutab:

    Ma ei saa öelda, teretulemast klubisse, sest võib-olla sa olid seal juba enne mind. Minu mees küll ei tööta nädalalõppudel, kuid nii paar aastat tagasi oli tal peale tööd igasuguseid muid ühiskondlikke kohustusi nii palju, et tihti oli raskusi ühise aja leidmiseks. Pärast seda kui kolisime oma majja ja natuke suuremast keskusest eemal (kus on töö ja need igat sorti muid ettevõtmisi), oli koosolemise aega rohkem….kuni siis eelmise aastani kus Raimo läks üldse Tallinnasse tööle. Siis olime paratamatult rohkem üksteisest eemal kui koos, aga kõigega harjub eks. Nüüd siis tuleb aasta, kus R. on taas igapäev kodus, kuid “ähvardab” taas oma ühiskondlike projektidega tegelema hakata. Püüan mitte pahakas panna. Aga sügisest püüan hakata minagi joogatsema.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.