Lill

kampsun

Ma olin haige. Kohe täitsa haige. Ma arvan, et ma pole vist 20 aastat nii haige olnud. Tavaliselt piisab ühest päevast, aga kui nüüd ikka viiendal päeval ka palavik üle 38 oli ning ka seitsmendal päeval nõrk olla, siis ehmatas korra ära küll. Õnneks läheb isegi selline haigus üle. Ravimeetodest jääb mulle ikka minu vana lemmik – positiivne mõtlemine, sest kõrvalt Kallet vaadates tema sibul-küüslauk-sidrun-mesi-mis iganes andis kokkuvõttes ajaliselt sama tulemuse. Teine positiivne asi oli see, et ükski laps ei jäänud haigeks. Enne seda olid Liisu ja Ketlin näidanud seda vana hea – mul on üks päev palavik- haigust ja see oli ka kõik.

Aga tegelikult ei tahtnud ma sellest rääkida. Hoopis sellest vabast ajast, mis haigus tõi. Kõigepealt lugesin läbi kõik need raamatud, mis raamatukogust toodud sai ja siis vaatasin telekast hunniku kräppi, aga no ma ju ei saa niisama olla ning lõpuks otsisingi välja oma lõngavarud ning Ketlin sai uue kampsuni. See nagu jalgrattasõit, kui ikka ükskord käppa saab, siis enam ei unusta. Mulle meeldib, Ketlinile meeldib ja raudselt mitte ühelgi teisel inimesel ei ole sellist kampsunit. Optimist minus muidugi käis ja ostis kohe uue lõnga, et teised tüdrukud ka omale kampsunid saaks, eks siis näis, millal jälle paus tuleb ;)

tehnilisest poolest. Kampsuni alumise osa mustri võtsin ühest titekampsunist, mis ma kunagi olen kudunud ja ülemise lahenduse ühest teisest ning mugav ja laisk nagu ma olen, siis nööbiliistu kudusin kohe töökäigus.

Rubriigid: Ketlin, Krista, muu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

7 kommentaari postitusele kampsun

 1. Ragne kirjutab:

  Sa oled ikka hämmastavalt tubli naine! Imetlen täiega!

 2. Piret kirjutab:

  Ilus kampsun tõesti! Ma panin ka kohe nööpe tähele. See Karnaluks on, jah, selline koht, kust iga kord peotäie nööpidega tuled, paelad ja lõngad lehvivad veel järgi.

 3. Krista kirjutab:

  Vot ma lõnga ei mäleta, sest ma olen selle kunagi enda jaoks ostnud ja sellest ka kampsuni peaaegu valmis kudunud. Millegi pärast see ei tundunud enam see õige ja nii ma siis selle ka üles harutasin, aga ta läe all tundub nagu merinovill – pehme ja sile.
  Nööpe ma ostsin kohe 5 kampsuni jagu, sest Karnaluksist ei saa ju muidu tulema ;)

 4. Kairi kirjutab:

  Nii ilus kampsun ja veel nii kihvtid nööbid :)

 5. Kristi kirjutab:

  Lihtne ja väga ilus kampsik!

 6. Katrin kirjutab:

  Väga ilus kamps! Mis lõng ja vardad?

 7. Meeli kirjutab:

  Väga mõnus kampsun tundub. Mis lõnga kasutasid?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.