Lill

Karl Oskar

Karl Oskarile olin ma jälle kingituseks. Kingitust vormistama läksin Karl Oskari vanaema-vanaisa juurde. Pärast tuli välja, et tema päris kodu asub siin meile päris lähedal, aga kes siis sinna sõita viitsiks. Vot siis jälle väike vahele põige – küsige ikka julgesti, kas ma kuhugi sõita viitsin. Tänagi lugesin väga ahvatlevat kutset Kihnu :)…aga tagasi tutika juurde. Käisime siis koos Karli tädiga mööda maja, uksed kahel pool pikas koridoris, et kus me siis pilti võiks teha, kui mööda minnes jäi pilte ühe perepildile pidama. Ja tuli välja, et Karl Oskaril on ainuüksi ema poolt 7 tädi ja üks onu. Ma nüüd ennetan küsimust, ei onu ei ole kõige noorem :). Kuna pildil paistsin osad lapsed üldse mitte veel täiskasvanud, siis minu õigustatud küsimus oli, et kus nad siis on, sest maja oli nii vaikne. Ahh kahte vist pole kodus, aga ülejäänud on siin seal maja peal ja õues. Mis mõttes…ja maja on nii vaikne. Tuleb välja, et lapsed vanuses 10+ ei tormagi sihitult ja lärmates mööda maja ringi ja noh selle vaikuse põhjal võiks öelda, et vahet pole kui palju neid on. Ma uudishimulik inimene küsisin siis ka lõputu kartulikoorimise kohta ja tuli välja, et pole hullu midagi, peaaegu kõik on tüdrukud ja mingis vanuses nad kõik ju rohkem nokkisid kui sõid ;) Ja kingituse teinud tädi ütles, et talle isegi väga meeldib süüa teha…

See oli sissejuhatus. Enamuse aega ma siiski kulutasin pisikese pildistamisele, mitte tädile lõputute küsimuste esitamisele :))))

Ahjaaa ja kõrvalt oli veel väga armas vaadata kuidas õed omavahel suhtlesid – kadedaks tegevalt abivalmilt ja suure empaatiaga vist suure pere laste asi :)

see ülemine vasakpoolne ja alumine pilt on minu lemmikud!

Karl Oskar on selle pere esimene lapselaps. Oi kui lahe võiks ükspäev see perepilt ollla kui lastelaste arv näiteks sinna 30nele lähenema hakkab :)))…aga seni tal veab, sest lakkamatu naiste tähelepanu on esialgu ainult tema päralt. Õnnelik mees!

Rubriigid: beebid, kodus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele Karl Oskar

  1. kärt kirjutab:

    Nii toredad pildid tegid Oskarist:)Muudkui imetleme:)
    Ootame juba kõik perepiltide tegemist:P

  2. Mari-Ly kirjutab:

    See sùdamega pilt on MINU lemmik :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.