Lill

Kärt

Nagu nende viimaste lastega ikka on, siis paberile jõuab pilte neist palju vähem kui esimesest. Juba aasta jagu ootavad Ketlin ja Liisu kenasti raami sees, et millal Kärdukast pilt tuleb, et saaks pildid üles riputada. Saatsin siis Kärduka koos Liisuga kleiti otsima ning kommi lubadusega sai kenasti pilt tehtu. Nüüd läks juba Kallega laborisse ja on meil kodus üks pilt ka selline, kus Kärt peal on :).

Ahjaaaa. Mul on uus mänguasi ka – digilaud. Naljakas kui ma kunagi hiire esimest korda kätte võtsin, siis millegipärast paremasse. Kirjutan ma vasakuga. Sinna ta jäi ja hakkama sain. Nüüd aga on hiire asemel pliiats ja seda ma küll kuidagi paremasse võtta ju ei saa. Eile õhtul pakkisin siis endale tehtud jõulukingituse lahti ning hakkasin proovima. No on ikka mõnus. Äkki oligi asi ainult hiires ja vales käes, sest kõik tundub kuidagi väga loogiline. Algul küll mõtlesin, et kui asi väga keeruliseks muutub, siis manuaalide lugejat minust küll ei ole. Mul on ikka vaja inimest, kes mulle näpuga õige koha näitaks, et ma aru saaks. Õnneks on digilaua fännid täitsa olemas ja ma loodan, et saan nende käest teinekordki abi.

Ma muudest plussidest räägin teine kord kui asi rohkem juba käpas on, aga üks pisike asi küll. Mulle meeldib vahel piltidele peale kirjutada. Beebidele nende nimed ja sünniajad, pruutpaaridele samamoodi, mitte sünniajad, vaid abiellumise kuupäev :) Mis siis, et internetis on tuhandeid fonte, siis lemmikud on lõpuks ikka need, mida iga teine kasutab või millel täpitähed puuduvad :). Nüüd on mul aga pliiats ja ma saan kirjutada täpselt nii nagu ma ise tahan. Elu nagu lill….

Seina peale ikka ilma kirjata pilt ;)

Ja nüüd lähen ühte tutikat tuunima :)

Rubriigid: Kärt, Krista. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele Kärt

 1. killuke kirjutab:

  Millised silmad :) Imearmas!
  Mina olen digilauda mitu aastat kasutanud, õieti sai see kunagi kingitud vanemale tütrele joonistamiseks. Kuna aruvti, mida ta kasutas, oli minu oma, siis ei hakanud ma eraldi hiirt panema. Harjusin pliiatsiga nii ära, et kui tütar viimaks oma sülearvuti sai, pidin endale uue digilaua näol kingituse tegema ;) Minu meelest hulga parem kui hiir. Panen digilaua ka oma sülearvuti taha. Hästi mugav, eriti, kui veel piltidega mängida. Aga ei tarvitse kõigile istuda, mu kaasa näiteks on ikka hiirefänn ning on hädas, kui minu arvuti taha istub :D

 2. Mari-Ly kirjutab:

  MUlle ka see pilt kohe vàga meeldib! Selline so sweet!

 3. inga kirjutab:

  nii armas preili:)
  õnned oma elu ikka mõnusamaks ja mõnusamaks kujundamise puhul!
  ja paar kohta on nii tuttavad – kirjutan vasakuga ja manuaalid on minu jaoks täiesti välistatud – mulle peab andma inimese, kes minu eest manuaali loeb ja siis mulle laivis selgitab;)

 4. Leevi kirjutab:

  Aaaapppiiii, see pilt võtab sõnatuks!! Soe, südamlik ja need silmad! Pean nüüd oma lapsest ka vähemalt proovima sama ilusat pilti teha kuna sina ju tuhandete kilomeetrite kaugusel! :) Millisest digilauast jutt käib? :) Salamahti, tasakesti ise ka neid uurinud… :)

 5. N. kirjutab:

  Imeilus pilt Kärdust!!!

 6. maris kirjutab:

  väga armas pilt kärdust.
  aga ole selle kirjutamisega ettevaatlik. pildi peale. saad aru küll.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.