Lill

karusellil

töö ja vile on meil siin koos…noh mina teen kõige rohkem tööd, siis Kalle ja siis teised vilistavad ;) Puhkus on peidetud tööde alla ja peale ja vahele ja igale poole. Ühest küljest on ju niimoodi lahe ja eks kõrvalt vaadates tahaks ju just nii, et aga vastutus ja kohustus on igapäevane kaaslane ja mis siis, et ma kõigil teistel käsin õhu välja lasta ;), siis ise ikka ei oska. Tahaks näidata pilte, aga valimine võtan nii palju aega ja aeg  tuleb selleks ikka siis kui vihma sajab. Peale selle nimekiri tegemata töödest muudkui kasvab ja jõuan ainult akusid laadida ja kaarte tühjaks teha. Aga mulle meeldib meeldida :)

Oma lapsed tuleb kirja panna :) Nende elu suurim pluss on see, et neid on mitu. Koguaeg on sõber kellega midagi teha ja kõik nende teod on ikka seal plussi pool. Käisin just vaatamas. Ketlin kirjutab raamatut, Liisu joonistab sõbrale kaarti ja Kärt joonistab niisama :) Õhtul võtan kõik tüdrukud kaissu, hoolimata sellest, et mul ainult kaks kõrva on (mina tahan emme kõrvale, see on minu kohta, mine eest ära , emmmeeeeee – Kärt) Aga, et liiga läila ei tunduks, siis no pesamuna suudab meil vinguda ikka kolme eest ja isegi ühepäevasel reisil olid emotsioonid sellise amplituudiga, et õhtuks olid kõik väsinud. Aga noh, läheb mööda, nagu ka teistel on läinud.

Eile oli mul paar tunnikest vaba aega kahe töö vahel ja käisime kohvikus ning leidsime ühe vana sõbra poodi pidamas. Pood oli selline, et lahkusime seal nelja kleidi ja päikeseprillidega. Nagu neid kleite siin meil veel vähe oleks…isegi mina sain ühelt eelmise nädala lahedalt ürituselt kahe kleidi omanikuks. :)

Ja nüüd jooksen…järgmise 7 päeva jooksul jõuan nii Võrru kui ka Kuressaarde ja seda suurte sakkidega läbi Eesti ;)

Rubriigid: Kalle, Kärt, Keit Liis, Ketlin, Krista. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele karusellil

 1. Krista kirjutab:

  Ökolapsest Vabriku tänava nurga pealt :)

 2. Liis kirjutab:

  Niiiii ilusad kleidid! Kust saab??

 3. Katariina kirjutab:

  Mis sandaale? Näen, et Kärdul on väga kipad kingad. Meie küla eidel oleks kooliks selliseid jällegi vaja, suts küll suuremaid. Kipad kleidid. Kahjuks ei saa Ketlini omast head ülevaadet, aga see on nii ilus, teistsugune ja peen.. kuidagi nii tema.
  Ja küll sa oled tegus :)
  Ja sind tahaks väga kleidis näha.

 4. maris kirjutab:

  ja miks kärt oma uhkeid sandaale ei kanna? kui ikkagi tuli välja, et pigistavad, siis ma tean kedagi, kes väga sooviks.

 5. Mari kirjutab:

  Tee nüüd ikka reklaami ka – kust selliseeid ilusaid kleite saab? :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.