Lill

Kasvavad koos

Kasvame koos on selline pakett, kus kokku tuleb suurem sõprade seltskonnaga, kes koos pildistama tahavad tulla. Mina, kolme lapse emana, talun palju lapsi kooraga, pinget kenasti ja nii mul siis ühel päeval oligi koos kolm pakki koos kasvajaid. Järgmises postituses on suuremad, aga päeva mahtus ka seltkond 6 kuuseid.

Ma juba teadsin ette, et 1,5 tundi nii pisikesed seal vastu ei pea ja kõigi eelduste kohaselt lõpeb see väiksema või suurema rahulolematusega, seega püüdsin kohe uksest sisse tulevad beebid kinni ja kiirelt poseerima.

See ema on suurema lapsega juba ükskord koos kasvamist pildistamas käinud ja teadis kuidas asjad käivad. Kah oli väga armas temast, et ta ükspäev lihtsalt helistas ja ütles, kui väga rahul ta piltidega oli. :)))

Pisikeses Eestis juhtub ikka, et näiteks selle pisikese tädi käis minu juures 2 päeva enne neid…

ja enne kui teised kohale jõudsid. Meil on seal stuudios kirjas, et 15 minutit enne sessiooni algust võib kohale tulla. Mina kasutan alati seda 15 minutit pildistamiseks, sest kui pisike rõõmsa näoga uksest sisse tuleb, siis ta ei oska veel ise öelda kauaks talle naeratust jätkub :)

pärast kahte pisikest tüdrukut tuli suur poiss. Üks poiss peabki tugev olema …ja samas õrn ja armas ja naeratav :) …ahh ma ikka pean selle musitamise pildi ka siia panema :)

ja kuna üks kiire päkapikk oli ka ootevalmis, siis enne veel kui kõik ühele pildile proovisin panna sai tema ka paar klõpsu

Valguse testijaks oli üks vend kaasas. See vend oli ütlemata kasulik. Lapsed olid juba sellises vanuses, et üks rõõmsalt hüplev võõras tädi tõi pigem pisara silma kui naeratuse näole. Samas üks plaksutav suur vend tõmbas suu kohe kõrvuni :)

kõik koos!

neil palusin kaasa võtta päris mängukarusid. Emad tulidki suurte kottidega. Väga tublid emad, sest minuarust need lapsed olid nende keskel nii armsad… Igaüks oma moodi..

et sellest vee vähe, siis lisaks karudele, olid neil kaasas ka suured kingitused…

Karude ja kingitustega pildid tehtud olid veel täpselt nii palju aega, et kõik said järjest lastega pildile hüpata…

See pildistamine lõppes sellega, et varajasse kevadesse on nad oma seltskonna peaaegu kolmekordistanud ja me kohtume jääle. Lapsed peaks siis jubapalju osavamad olema. Isutvad, roomavad eest ära ja mõni tublim vist isegi teeb mõned sammud…

Oi mulle meeldib mu töö….

Rubriigid: pered, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele Kasvavad koos

  1. Trishka kirjutab:

    See mütsipilt, haa haa haa. :D Väga hea. :)
    Olen jätkuvalt su piltide suur austaja, kuigi enamasti oigan oma vaimustuseoiged lihtsalt ekraani taga ära ja siia kirja suurt ei saa.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.