Lill

kätlinite beebid

Nimedega on naljakas. Endal on alati kummaline tunne mõnele Kristale kirjutada ja tänu nimele on kohe nagu tuttav tunne. Täpselt nagu kõik Kristad oleksidki samasugused nagu mina :). Mul üks sõbranna oma nimekaimust on ikka nii erineva kui erinev olla saab, aga noh nüüd tal pole ka enam seda nime, nii et see ei loe.

Aga meilboxis töid jagades võib vahepeal täitsa sassi minna. Nii ma näiteks pildistasin ühel nädalavahetusel kahe Kätlini beebisid. Enam-vähem ühevanused, mõlemad hoolimata vanusest, väga hea unega ja oma pere esimesed lapsed. Mine tea, kuidas nende elud ühise tee võivad võtta…või äkki on juba võtnud ;). Näiteks natuke aega tagasi sain kirja, kuidas ma olin pannud ühte postitusse kaks pere ja esimene sai tänu teisele teada, kuidas tema lapsepõlve sõbral läheb ;)

oi sellel päkapikul oli alles magus uni. Tuli magades ja ma naiivne inimene võtsin ta veel hästi tasakesi oma hoole alla, sest mis siis, et tal juba vanust on, siis tudupildid on ikka armsad…aga tema ei ärganudki üles. Me küll proovisime. Näiteks panime talle päkapiku kostüümi selga ja siis võtsime ära, aga ei midagi. Ja jah…ema kirjutas, et peab unegraafikut sättima ja pärast tuli välja, et laskma tal kodus enne palju magada, et ta pildistamise ajal ikka silmad lahti teeks…aga läks nagu läks :)))). Vot sellised lapsed on teistes peredes :)

Ja ega see teine beebi ka…kui jõudsin, siis ta magas….tegi vahepeal silmad lahti ja naeratas ja ei jõudnud veel tunnikegi mööda minna, kui ta jälle silmad kinni pani…

Magusaid unenägusid kõigile…!

Rubriigid: beebid, kodus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.