Lill

Keiu ja Mario

Mul need blogipostitused tulevad kuidagi vaevaliselt. Koguaeg mõtlen, et ohh seda tahaks jagada ja siis küsin isegi luba ja ikkagi kuidagi postituseni ei jõua. Töö on ka sellises ringis. Vastan meilidele, lepin aegu, pildistan, töötlen, saadan plaate ja kõik samal ajal…peaaegu. Polegi nagu sellist hetke, et nüüd on tehtud ja enne järgmist asja tõmban korra hinge ja teen hoopis midagi muud. Ma nüüd ikka vaikselt luban endale, et vot jaanuaris ma magan. Nagunii on pime ja äkki ongi mõnus nagu karu talveunes olla. Eks siis paista, kuidas päriselt läheb ja äkki ongi paks valge lumi ja päike paistab….Igatahes esialgu ma luban, et jaanuaris ma magan ja astun korraks ringist välja :). Peakski kohe uurima, et kuidas seda automaatset meilivastust teha -magan, vastan siis kui üles ärkan :)

Septembri alguses jagasin lapsi kooli-lasteaeda, aga sekka sai suur -suur hunnik värvilisi lehti ja ilusaid inimesi pildile püütud. Pulmapiltide jagamisega olen ikka lootusetult maas…. aga, kes plaanib järgmiseks suveks pulmi ja satub seda nüüd siin lugema, siis kirjutage mulle, ma näitan teile, mis ma sellel suvel tegin :) …noh ja kui jõuan, siis täiendan ka blogiridu.

Kui ma Keiule ja Mariole per.büroo juurde vastu sõitsin, siis ma juba teadsin, kus ma pilti teha tahaks. Hoidsin pöialt, et kui ma Keiut näen, siis ta ka sobiks mu valitud kohta…ja sobis ja väga hästi sobis. Pakkusin ka paar teist võimalust, aga ka nemad olid minu poolt ja nii me siis koos aega veetsimegi…


see on üks minu kõige lemmikumaid tänavaid Tallinnas :) … kes teab, see teab ja kui keegi kommentaaridesse kirjutab, siis ma kustutan selle ära. Tahan jah kade olla :)

Kui me seal niimoodi mõnusalt päikese käes pilti tegime, siis kooraga helistab paanikas autojuht…appi, kesklinnas sajab padukat, kas te olete nüüd läbimärjad – mis vihm, kus vihm….aga noh kui me olime kõik pildid ära teinud ja ühe veel kauba peale, siis ikka jõudis vihma ka meie…

Ilus, ilus, ilus!

Rubriigid: pulmad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele Keiu ja Mario

 1. Diana kirjutab:

  Milline kena paar ja ilusad fotod! See on imeliselt kaunis aeg abielu sõlmimiseks- võrratult ilusad värvid ümbritsevad pruutpaari.

 2. Triin kirjutab:

  Tean kah seda tänavat, satun sinna pärsi tihti ja tean ka seda kuidas elanikud selle eest võitlesid, et see tänav selliseks ka jääks peale rikkalike torutöid.

 3. Ingrid neljaga kirjutab:

  Kas see on Pääsküla raba? Ja pildid on muidugi imelised:)

 4. Anonüümne kirjutab:

  sa ikka suudad alati ùllatada!!! Nii ilusad ja soojad pildid! ja nii palju armastust :)

 5. Seen kirjutab:

  Tundub nagu Nõmme, kuskil Pärnu maantee ääres, kõrvaltänavad, peale Järvet :) võib ära kustutada, lihtsalt uudishimutsesin, kas pakun kandi õigesti

 6. mariana kirjutab:

  üks minu lemmiktänav ka :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.