Lill

Ketlin arvutiga

 img_5267_1.jpg

Just siis kui sa jõuad mõelda, et mille vastu see laps nüüd järgmisena huvi hakkab tundma, teatab ta, et tema tahab nüüd arvutisse.

Mina enda arvutisse teda ei lase, sest see on “tööarvuti” ja see seisab meil koguaeg kodus ja kui pole probleemi, siis ei ole ka tüli :).

Seega ainuke arvuti, kuhu Ketlin tahta võiks on Kalle oma. See käib Kallega koos tööl ja mõnikord ta jääb ka tööle ;)… aga teinekord leiab Ketlin selle üles ja teatab, et temal on nüüd arvutiaeg.

Kõige pealt vaatame kella pealt kaua olla võib… ja siis …. edasi saab ta peaaegu ise. Kui ta midagi nõudma hakkab, siis me talle ka ütleme, et kui aru ei saa, mis teha, siis järelikult oled liiga väike ja tehku seda, mida oskab :).

Kaks lehekülge millega ta hakkama saab, on jussikese multikad ja teletupsude mängud…. Ise ta seal üritab näpuga hiirt taga ajada ja õigetesse kothadesse pihta saada… aga tahtmine on ikka väga suur :)

Ma nüüd kasvatuslikust seisukohast ei ole nii kindel, kas seda nii vara vaja oleks, aga praegu on meil piir 15 minutit päevas ja kui ta ise teab ja tahab, siis mis ma siis ikka keelan. Samas teleka vastu on huvi ära kadunud ja mutlikaid ei nõua.

Kusjuures see kellavärk talle väga meeldib, käib ja kontollib ja on nõus kohe arvuti kinni panema kui aeg läbi on :)

Kella ta ei tunne, lihtsalt tuleb näidata kuhu seier jõudnud peab.

Rubriigid: Ketlin, Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele Ketlin arvutiga

  1. Tinn kirjutab:

    Tekkis kohe küsimus, et kus neid teletupsu mänge mängida saab? Näitaks oma tütrele ka neid.

  2. inga kirjutab:

    :)
    mina olen jõudnud mõelda, et millal saabub Toomase esimene mobiiltelefon… noja 2 kuuselt kinkis tema onu Mihkel talle mobiiltelefoni. Õnneks on see esialgu ikka mängu veel.
    Jaksu teile sinna:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.