Lill

Ketlin joonistas keha

img_5286.jpg 

Üsna tükk aega joonistas Ketlin meil kartulinimesi…. näide !

Käed ja jalad hakkasid otse pea küljest ja see pidi olema normaalne. Mingil hetkel aga ilmus ka keha. Ja loomulikult läksid siis ka käed ja jalad õigele kohale….. noh peaaegu :)

Siis järgmine etapp oli selline, et ühele lehele mahtus ainult üks inimene… koos oma hiiglasuure peaga. Siis oligi nii, et emme (kes on alati tema joonistusel kõige suurem) oli ühel pool lehte ja teisel pool oli issi.

Nüüd on aga terve pere meil ühele lehele jõudnud ja kui Ketlin ikka joonistama hakkab, siis tuleb joonistada terve pere.

Ja ütleks, et ainult inimesi ta joonistabki :)… ok päikeseid ka…. või siis kirjutab midagi…. oh…. autot joonistab ka…. aga see on ka kõik!

Pildidl vasakult: Ketlin, issi, emme, Keit Liis…. ja kõik hoiavad käest kinni!

Rubriigid: Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele Ketlin joonistas keha

 1. Pingback: kunstiinimene « mina ja mu väike pere

 2. trollike kirjutab:

  Vauu. Joonistamises on ta tõeliselt kõva käsi :) Minu poiss tegi eile mingeid ringjaid kritseldusi (“auto” mõistagi) ja seegi oli kõva samm edasi varasematest sik-sakkidest, täppidest ja kriipsudest ;) Hästi tubli igatahes.

 3. Katrin kirjutab:

  Nii armas :)
  Martin ei taha üldse joonistada. Tema ainult ütleb, mida ma pean joonistama ja siis sodib minu joonistuse ära. Maris joonistas 2-aastaselt samuti peajalgseid :) Nüüd aga juba printsessilosse ja ükssarvikuid.

 4. inga kirjutab:

  kuule, aga seekord sa ei olegi kõige suurem? võinohh, oled kõige suurema peaga, aga kerelt on Keit julgelt kõige võimsam:) issi on väääga graatsiline teil!

 5. evelynco kirjutab:

  Neid kartulinimesi nimetasid meie kasvatajad teadusliku terminga – peajalgsed. Ja see pidavat tõesti olema üks kindel etapp laste teel saamaks suureks kunstnikuks:)))
  Tristan joonistas just eile pildi, kus olid emme ja issi.
  “Emme, sina oled see väikese peaga ja issi on suuremaga” kommenteeris ta ise.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.