Lill

Ketlini esimesed sõbrannad

_MG_9806

Väikse ajaloolise sissejuhatuse olen ma ka SIIN teinud. Kui tüdrukud natuke suuremaks kasvasid, jäid ka nende kohtumised hõredamaks ;). Küll ei olnud emadel aega, küll oli lastel vaja lasteaias käia ja ikka ja jälle oli keegi haige. Sünnipäevadel ikka üritasime käia, aga kuna need talve ajal ja ühes hunnikus koos, siis juhtus ka üks aasta selline asi, et kahel tüdrukul oli täpselt samal kellajal sünnipäev, teine teises linna otsas. Samas kui alati kui nad kokku said poleks nagu päevagi nende viimasest kohtumisest möödunud :)

_MG_9855

_MG_9853

_MG_9845

Eile saime siis jälle üle pika aja kokku. Vahepeal on juurde sündinud küll 2 õde, kes omavahel väga hästi läbi said. Aga need suured tüdrukud. Algul ei saanud küll vedama, aga pärast kujunes “pidu” ikka tunde pikemaks kui algul plaanitud oli. Kohe näha, et vanad sõbrad. Koos jooksid ringi, itsitasid ja tegid oma tüdrukte asju. Ega me suurt neid tähele ei pannudki. Kui siis ainult neil hetkedel, kui oli meile midagi vaja näidata :)

_MG_9869

Igatahes on väga lahe vaadata kuidas nad järjest suuremaks kasvavad ja kunagi võivad nad tõesti öelda, et nad tunnevad üksteist sünnist saati :)

_MG_9835

Grete

_MG_9824

Margared

_MG_9816

Ketlin

Rubriigid: Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Ketlini esimesed sõbrannad

 1. Katrin kirjutab:

  Superarmsad tüdrukud.
  Ketlin on tulevikus kindlasti väga õnnelik nii paljude ja huvitavate piltide üle, mis Sa teinud oled :)

 2. Marje kirjutab:

  No sa oled ikka tõesti usin tegelane.. ma jõudsin alles pildid arvutisse tõmmatud, aga sul on juba postitus… Muidugi pildid jälle ilusad nagu alati:)

  Ja uue kohtingu järele on juba nõudlus;)

 3. Pingback: Fotoblogi « Marjek’s Weblog

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.