Lill

Ketlini kommid

_mg_15741

Ketlinile nagu paljudele ;) naistele meeldib osta. Näiteks kommi…ja eriti näiteks lahtisi komme. Siis ta kõnnib seal hiiglasuure valiku ees, kuni silme eest läheb kirjuks ja lõpuks on tal kotis ikkagi midagi sellist, mida ta ei söö. Ausalt öeldes on seal tavaliselt enamus sellist, mida ta ei söö….aga no ahvatlus….

Käisime siis perega ükpäev kinos. Vahemärkusena olgu öeldud, et see oli meil teine katse koertehotelli vaatama minna, sest esimene kord olid piletid välja müüdud, aga Liisu rääkis ikkagi kõigile, et ta käis kinos :)

Ühesõnaga olime siis jõudnud kinos oleva komipoe ukse taha kui Kalle ja Ketlini vahel arenes vestlus.

Kalle: me ei osta neid komme kui sa neid ei söö

Ketlin: aga ma tahan ja ma söön …ausõna

Kalle: mõtleme siis välja, mis siis saab kui sa neid ei söö…kolm päeva ei vaata telekat…äkki see on liiga vähe, sest mõnikord ta niisamagi ei vaata kolma päeva telekat…ok….kolma päeva ei saa arvutisse ka…nõus?

Ketlin: nõus.

Kõrvalt vaadates võis tunduda väga kummaline, et lapsele määratakse “karistus” kui ta kommi ei söö :)… aga näe meie peres tuleb ka selliseid asju ette.

Käisid siis kolmekesi kommipoes ära…Ketlini ja Liisu kommikotid olid suht õhukused…ma arvan, et seal oli vist 4…5 kummikommi sees…Kallel selle eest suht kõhukas kott ;)

Igatahes sõi Ketlin peaaegu kõik kommid sealt seest ära :)

Vot siis selline maiasmokk on meil ;)

Rubriigid: Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

4 kommentaari postitusele Ketlini kommid

 1. Kristiina kirjutab:

  Kummikommide ainus kahjulik komponent on vist see värvaine. Ja võib ju võtta vähem värvilisi… Tuttav lastearst ikka ütleb, et üks mõistlikumaid valikuid lapsele on just nimelt kummikomm. Ei oska vaielda ega nõustuda, aga kuna meie peres on shokolaadiallergia, siis kummikomme ikka vahel ostame.
  Aga noh, meie pere on nagunii selline, et kui külalised komme toovad, siis me sööme neid aasta aega ja viimased viskame minema. Lihtsalt pole maiaid meie hulgas. Ka kui lapsed väikesed olid ei pidanud kunagi komme laualt ära panema, sest nagunii neid eriti ei söödud.

 2. maris kirjutab:

  meil rääkis jaak leevikesele juba ammu, et kõik kummikommid on tehtud naftast ja mõeldud autodele bensiinikõrvaseks tarbimiseks. mis on ka ju suhteliselt tõsi. leevike siis neid ei himusta ja hakkas täitsa nutma, kui päkapikk talle talvel ökopoe kummikarud tõi. meil võib pigem süüa pisikeses koguses shokolaadi, nt lastele mõeldud mitte eriti tumedast shokolaadist puhhiga jne medalid. ega need ka süütukesed pole, aga kõige hammastesõbralikumad küll. mõnel lapsel on nende suhtes allergia, siis vist ei saa. ega meil nüüd ka kodus hirmus kommikeeld pole, me lihtsalt ei osta neid nii, nagu me ei osta igapäevaselt viina või õlut või viinerit. külas aga kui keegi pakub, pruugime kõike.

 3. krista kirjutab:

  novot ja nende praemunadega ongi meil tavaliselt probleem ja kollaste banaanidega, mis ei ole üldse banaaani maitsega :)

 4. kaladest1 kirjutab:

  Ma saan täitsa aru, miks tee kommi mitte söömise eest “karistada” tahate. Miks osta, kui keegi ei söö-vaata jne. Aga need kummikommida näevad ahvatlevad välja, ega nad tegelikult head polegi. Kuigi mille endale meeldivad need praemunad ja happud õunaringid (neid ja kummikarusid tõi isa vanasti saksast).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.