Lill

Ketlini saapad

img_6728.jpg 

Kui Ketlin eelmine üle-eelmine aasta  (ok tegelikult tähendab see eelmine talv) käima hakkas, siis üks abivalmis sõbranna oli lahkelt nõus meile saapad müüma. Parajalt suured ja mahtusid ilusti ka villase sokiga jalga.

Sellel sügisel vaatasin siis kuidas Ketlinile tema 21 number kingad ilusti jalga sobivad ja loomulikult läksid siis ka number suuremad saapad jälle käiku. Endal veel hea meel, et kui hästi me ikka kaks talve ühtede saabastega ära majandame…

Ketlin aga millegi pärast ei tahtnud enam kõndida. Küll oli tal vaja kindlasti kärus istuda või siis nõudis opadiii. Ma ei saanud kuidagi aru, et mis häda see siis nüüd nii väga on. Näpuga saapa ninasse vajutades tundus mulle seal ruumi ju olevat. Ahh ajab niisama kiusu.

Aga laps peab ju kõndima…..ja igaks juhuks urgitsesin siis ühel õhtul talla saapa seest välja ja käsutasin Ketlini sinna peale seisma. Juba ainult talda vaadates tundus see kuidagi kiitsuke ja kui Ketlin sinna peale astus, paistis tald ainult ninast välja. Just sealt kohast kust ma seda läbi saapa pitsitanud olin. Külgedelt oli nagu oleks elevant hiirele peale astunud. ohhhh…. see on see, kui laps ei oska täpselt öelda, miks ta kõndida ei taha….

Kihutasime siis poodi… uued saapad, uued saapad…… esimesi saapaid, mis me riiulist Ketlinile jalga panime, ei olnud ta enam nõus ära võtma. Igaks juhuks, mine tea, äkki toppitakse jälle midagi kitsast ja väikest jalga….

Tõstsime siis Ketlin koos saabastega kassaletile ja müüa urgitses vajalikud sildid ja piibutajad välja. Edasi jalutas Ketlin oma uute saabastega ja liigutas varbaid seal sees. Vähemalt mina oleks seda teinud.

Uusi saapaid paneb ta nüüd ise jalga ja kui täna tahtsin teda kelgule suruda, ütles uhkelt – mammu kõnnib!!!

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele Ketlini saapad

  1. Krentu kirjutab:

    ma kahtlustasin kohe, et ta hoiab varbaid krõnksus, sest ei saa ju nii olla, et aasta aega jalg ei kasva. Maibritili on vist üsna sarnased saapad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.