Lill

Ketlini väike lõpupidu I

Mulle meeldib, et kevade juurde kuuluvad igasugused lõpetamised ja nendega kaasnevad peod. Esimene selle aasta oma on meil ka juba olnud. Ketlini lauluringi lõpetamine.

Kukupais me enam uuest aastast ei käinud, sest Ketlinile meeldib lasteaias käia ja mulle ei meeldi õhtusel tipptunnil linna teise otsa sõita. Nii me siis leidsimegi endale uue laulmise koha, kus laupäeva hommikuti käia.

Selles lauluringis aga käib Ketlin juba üksinda ja nüüd lõpupeol oli esimene võimalus näha, mis ta seal teeb.

Algul, nagu ikka, hoidis hästi meie lähedale. Me nimelt läksime ikka terve perega peole :). Ketlinile meeldib kui teda kutsutakse, ise ta minna eriti ei taha. Seisab ukse kõrval ja ootab kuni kasvataja kutsub, et Ketlin tule sina ka.

Natuke nad siis esinesid ka. Ketlini vanused natuke vaiksemalt, suuremad juba kõvema häälega. Enne ühte laulu ütles Ketlin julge häälega, et selle laulu sõnu teab ta küll. Ja näha oli, et teab jah :)

Ja täitsa minu moodi oli see, et kui tuli ringis maha istuda, siis sättis ta ennast õpetaja kõrvale.

Kui siis õpetaja küsis, et äkki keegi tahab üksinda veel midagi laulma, siis ma vaatasin, et Ketlin hakkas juba ennast püsti vedama, aga mõtles siis ümber ja ütles Kallele, kes tema lähedal istus, et ta ikka ei taha vist üksinda minna. Pärast ütles, et ta natuke oli häbelik…. nii armas :)

Ühesõnaga tore, et talle meeldib laulda. Mulle väga meeldib, et talle meeldib laulda ja laulame siis edasi!

Liisu, kes tahab ka laulma minna ;)

Rubriigid: Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele Ketlini väike lõpupidu I

  1. inga kirjutab:

    nii vahva:) kas see õpetaja teil on Mirjam?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.