Lill

Kevade ootajad

Kambavaim on üks ütlemata mõnus vaim. Kui palju on neid, kes mõtlevad, et ahh mis ma nüüd hakkan sinna pildistama minema, aga kui keegi ikka utsitab, et lähme koos, siis – lähme koos. Nii ma siis pildistasingi 2 jaanuari pühapäeva koos. Kirju ja lõbus seltskond, kes võib-olla ennem polnudki kohtunud, sai nüüd kõhtusid võrreldes sammukese üksteisele lähemale ja ütlemata mõnus on olla tutika beebiga ema kui sul suur kamp sinuga täpselt samas paadis on. Ma ju ise tean, see Kärdu esimene aasta kolmapäevaste jututubadega möödus ikka vägagi lõbusalt :)

Aga tagasi kõhtude juurde… pildistatud ühelt poolt ja teiselt poolt ja suuremalt ning väiksemalt… Esimesed jänkud on tänaseks päevaks juba sündinud…

Rubriigid: beebiootus, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

10 kommentaari postitusele Kevade ootajad

 1. Triinu kirjutab:

  Imetlen Sinu fotosid ja nüüd ei suuda enam kuidagi vaiki olla :) Võrratud fotod, südamlikud ja hingega tehtud! Viimane foto on väga eriline ja armas :)

 2. Raine kirjutab:

  Tahtsin ka öelda, et see viimane pilt on eriliselt mõõõõõõõnus!

 3. Anne-Mai kirjutab:

  Ilusad pildid, aga see viimane…♥

 4. Aivi kirjutab:

  Jah, viimasele pildile 10 punkti. Igal jänkul oma muna :P Ma oleks ühe jänese veel sinna viimase kõhu peale madalstarti sättinud ;) Kiiksuga pildid on nii mõnusad!

 5. Red Whortleberry kirjutab:

  See naine selle punase salliga on vapustavalt ilus! Ja viimase pildi kommentaariks, et Sul neid ideid ikka jätkub… Aga ise ma ei kujutaks ette end kõhuga poseerimas. Nii küll nagu Sul siin kunagi üks noorpaar triibulises oli, kus meespool tegi kõrgeid hüppeid, aga niimoodi kõht paljas-tibukesed kõhu peal… prrr, ei ole minu teema:)

 6. lennuk kirjutab:

  Wow! Erilised pildid. Ja see viimane on väga eriline!

 7. Katrin kirjutab:

  viimane pilt on eriti vinge :D

 8. riina kirjutab:

  viimasel on inkubaatorid reas :D

 9. Marit kirjutab:

  Viimane pilt on tõesti nagu kirss tordi peal ;) Absoluutselt äge!

 10. soodomakomorra kirjutab:

  see viimane pilt on lahe, nagu beebivabrik:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.