Lill

Kiitus

Eestlased on vahel naljakad. Positiivsed emotsioonid oleks nagu patt ja kiitust vastu võttes on raske öelda – aitähh, mulle ka meeldib mu kleit või onjuu juuksur on tõesti super tööd teinud :) Palju kergem on näha auku Tallinna tänavas.  Kuna ma ka enda jaoks ootamatus kohas sain negatiivse kriitika osaliseks ja sellest hoolimata tahan näha, et klaas on täitsa täis :), siis nüüd tuleb selline postitus, mis on minu jaoks nagu päike igas päevas. Mis annab jõudu ja indu teha just seda, mis ma teen. Pidin ikka kenasti eestalsega endas võitlema, sest tagasihoidlikkus on voorus ja kuidas sa siis näitad midagi sellist välja..

Kogusin kokku väikese tagasiside aasta algusest peale, et mis mulle siis kirjutatakse kui ma kliendile pildilingi olen saatnud. Kuna ma aasta alguses puhkasin pikalt ja kõik tööd, erinevalt suve lõpust on kenasti kontrolli all, siis eks osa kirju on just praegu hetke tulemus. Sügisel on ootajad ikka lõpuks päris kärsitud, kui tähtajad kuu pikkuseks venivad…

Aga siis minu päike :)

Me oleme nüüd lumisel kodumail ja oleme vaadanud need pildid diagonaalis läbi, mille kohta lingi saatsid. No ilmselt see kehaväänamine tasus vaeva J Hulga ilusaid pilte igal juhul. Ja hämmastav on see, et need täitsa loomulikud tunduvad, nagu lubasid.

Ma olen neid pilte vaadates mõelnud, et meil ikka fotograafiga vedas. Sul on tõeliselt head silma J

Wow, nii kiiresti!!! Aitähhhh! Ma jubedalt ootasin juba – just vaatan ja niii nunnud on. Ole kena ja pane siis kogu posu, mis sul on, plaadile, kui tohib paluda, nagu eelmine kord.

sa oled SUPER!!!

Me oleme väga rahul nii fotosessiooniga lumisel Raplamaal kui ka fotodel, mis on sama mahedad nagu ka Sinu kodu!

Aitäh hoopis Sulle! Meil oli ka väga tore. Pildid on nii-nii ilusad ja juba ka nii ruttu valmis! Jääme siis plaati ootama.

Eks võtan jälle ühendust, kui beebi juba suurem on ja enam ei maga kogu aeg. Äkki tõesti sügise poole looduses midagi teha…

Krista, pildid on imelised! Ma ise tundsin kuidagi, et kas ikka sai pilte ja nüüd näen, et sai väga palju ja imeilusaid pilte! Olen nii rahul :)

oh kui ruttu pildid valmis said…ja nii ilusad.

Ma olen nüüd mitu korda järjest läbi vaadanud ja mulle nii meeldib su stiil ikka, see mahe valgus ja helgus piltidele saada sellisel sombusel talvepäeval, on ikka oskus omaette.

Ma ise pabistasin pärast pildistamist, et laps jooksis koguaeg ringi, kas õnnestus ikka midagi pildile püüda ja kas mul last taga ajades ise ikka naeratada ka meeles oli. Aga piltidel on kõik väga rahulikud ja naeratavad :).

Me oleme väga rahul

Aitäh piltide eest! Väga toredad. Arvestades M… tuju ja L… vanust, on tulemus mu arust väga hea :) Saime just selle, mida tahtsime.

Aitäh piltide eest. Mulle meeldib, et ei ole liiga üleposeeritud ja mõnusalt spontaansed on :)

See käis küll ruttu!:-) Väga lahe, nii ilusad pildid ja neid on ju niiii palju, oled kõvasti tööd teinud!!!:))

Mul ei ole sõnu :) Sa oled mingi turbonaine!

Pildid meeldivad meile väga-väga. Aitäh!

Juba olemas! See käis küll kordades kiiremini kui loota julgesime. Ega me ei lootnudki sellist vaatame kõik ilusti kaamerasse pilte :D Selleks on lapsi liiga palju, et see teostatav oleks. Ja üleüldse nii oleks igav ju ka.

Aga pildid on väga kihvtid. Mina olen küll tulemusega super rahul. Teised magavad või on trennis seega nende arvamust veel ei tea aga usun, et on ka väga rahul nendega

Lapsed ütlesid, et teinekord lähme jälle sinna pildistama. See juba tähendab midagi sest tavaliselt nad pildistamise poolt väga pole.

Ja ma arvan, et võin öelda, et uute kohtumisteni!

Ma küll mõtlesime, et kirjutan sulle siis meie emotsioonidest, kui oleme pildid kätte saanud. Aga ei suutnud oodata ja hetkel on hea oma emotsioonid kirja panna, sest need alles värsked ja tõelised :D

Ühesõnaga kui me sinu juurest ära tulime, siis istusime autosse ja mõlemal tuli justkui üheaegselt suust selline rahulolev ja sügav välja hingamine :) Ja sõitsime mõnusal lumisel  teel allee vahel ja muljetasime, et vot sattusime ikka toreda inimese juurde pildistama. Ühesõnaga terve päev oli tänu sellele pildistamisele ja sinu energiale veel päikselisem kui see niigi juba oli. Mina usun küll, et sina oled oma elus teinud õige valiku, otsustades fotograafia kasuks. Loodan, et sinu elus on jätkuvalt palju inspiratsiooni, rõõmu ja tahet ja, et see iial ei katkeks. Nüüd on vaja veel kannatust varuda ja pilte oodata :)

Ma loodan täitsa siiralt, et satume sinu kaamera ette veel ;)

ja natuke hiljem ;)

Ei ehmatanud see liigne lumi meid ka ära, aga ülejäänud nunnud on tõesti nunnud :D

Kõige suuremad tänud sulle, täpselt sellised pildid nagu me ootasime ;)

Oli!:)) Väga toredad pildid, äitäh Krista! Ja kui kiiresti.

Järgmine kord kohtume juba siis kui väike Putukas ka kõhust välja lennanud on.

Seniks aga mõnusat kevadeootust!

Siia lõppu sobiks üks armsamaid tööpakkumisi, mis saanud olen :)

Oleme ………… ja ………….. – varsti 8 kuused kaksikud.
Ootame teid koos pildiaparaadiga endale Kiili külla.
Oleme juba parasjagu põnevad ja avastame maailma, meil on emme ja issi ning suur suur venna (meie arust täitsa taevani)
me ei tea muidugi kas me kõik ühele pildile ära mahume, aga väga tahaks.
Tegelikult on meil endil ka pildiaparaat aga see ei ole ikka see nagu emme ütleb. Emme soovib ikka selliseid pilte nagu teie teete –
selliseid mida vaadates tuleb kananahk peale ja vahel isegi pisar silmanurka…
Loodame väga, et saate emmega vajalikud jutud aetud ja varsti kohtume…

Rubriigid: Uncategorized. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Kiitus

 1. Mari kirjutab:

  Tubli!
  Ära pane neid neg. asju üldse tähele. Eestlaslik kadedus ju ;)
  Rõõmustagem ikka koos ja palju!

 2. Külli kirjutab:

  tere. meie oleme perekond k-mäelt. ma lausa armastame su lapsi. ja sind ka ja kui tohib siis su (jõulu)meest ka. kuigi 1/5 on meist kerges ülekaalus oled sa suutnud seda alati oma fotodel peita, nagu ka kortse ja muid lotte. sellepärast sa oledki meie “ihufotograaf”. tahaks veel ja veel :) ja oma lapsi ja sinu lapsi. koos pildile. musikesi!

 3. Kadi kirjutab:

  Aga nii ju on!

  Ja need positiivsed tagasisided, need võtsid minulgi siin pisara silma!

  See on superhea postitus, ja mis salata, mitte eestlaslik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.