Lill

Kingitus

Sünnipäeval sobib ju kõige paremini rääkida kingitustest! Jõulude ajal tulevad ikka inimestele igasugu mõtted pähe ja niimoodi mõtlesin ma välja, et sellel aastal püüan iga kuu pildistada tasuta ühte peret. No jah, aga millist peret. Peresid ju niiiii palju. Esimese perega polnud üldse raske. Kui pisike Ketlyn alles kõhus oli ja ma Ketlyni emaga esimest korda kohtusin ja tema lugu kuulsin, siis oli selge, et tema on just see õige esimene pere. Aga kust tuleb teine ja kolmas… Et seda rasket valikut mitte ainult oma õlgadel hoida, siis iga järgmise saab valida see, kes just pildistamas käis. Mõte ei ole nii, et ohh kutsun mõne sõbra. Selleks peab olema suur-suur emotsionaalne põhjus. Järgmise pere aeg on juba kirjas ja temaga kohtun siis kui kevad algab.

Tagasi Ketlyni juurde. Ma nüüd ei tea, kas ma peaks tema lugu rääkima ja jätan siinkohal pausi. Küll võin öelda, et Ketlyn on väga-väga-väga oodatud beebi, keda kaitstakse-hoitakse ja valvatakse kahelt poolt!

Meie kohtumisel oli Ketlynil just esimene sünnipäev ja ta näitas täpselt  milline üks 1-kuune preili olema peab. Natuke naeratust ja natuke kurba meelt, natuke und ja palju, palju armastust!

Rubriigid: beebid, stuudios. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

5 kommentaari postitusele Kingitus

 1. Ketlyni emme kirjutab:

  Tänan Krista ilusate sõnade eest. Sinu kommentaari lugedes tuli pisar silma ja kõik oli väga õigesti öeldud, eriti meeldis see, et Ketlyn on kaitstud kahelt poolt… ta on mul eriline

 2. lennuk kirjutab:

  See on ju tohutult ilus idee! Aga tore oleks ka neid erilisi lugusid kuulda.
  Minul on ka lugu mida igal ühel ei ole…

 3. Red Whortleberry kirjutab:

  Aplodeerin nukuvoodi-pildile seistes!

 4. r. kirjutab:

  Krista, küll on hea, et Sa pildistama hakkasid!

  Ma ei taha piltide väärtust kuidagi väiksemaks teha kui see ilmselgelt on, aga need sõnad, need mõtted ja tunded, mida sa oma sõnadega piltidele lisad, on uskumatult ilusad. Lihtsad ja imelised. Piltidega koos tervikuna lummavad.

 5. Liis kirjutab:

  Olen ka selle looga kursis ja pisar tuli silma… Sa oled nii armas :)
  Veel armsam on see, et hoolimata sellest kurvast loost sündis keegi nii ilus ja õnnelik, nagu Ketlyn. Jõudu ja jaksu neile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.