Lill

kips

_MG_9731

On ju teada, et kui beebi on kõhus ja küsitakse, et noh kumb on, kas poiss või tüdruk, siis tavaliselt vastatakse et ükskõik kumb, peaasi, et terve.

Eks ema süda valutabki kõige rohkem kui mõni laps haige on.

Kui Kärt sündis, siis esimesel päeval ei öelnud lastearst ta kohta midagi halba. Teisel päeval enne kojuminekut teda jälle ülevaadates ütles aga, et eile ta ei märganudki, aga näed selle jalaga peaks minema kohe ortopeedi juurde ja näitas meile kuidas Kärt om varbad peaaegu vastu säärt panna sai. Minu rõõmuks rääkis arst seda kõike nii rahulikult ja rõõmsalt, et kordagi ei tekkinudki sellist tunnet, et tegu võiks olla millegi rohkemaga kui pisiasjaga.

Järgmisel nädalal läksimegi ortopeedi juurde ja ka tema ütles sama rõõmsalt ja rahulikult, et paneme siis selle jala kipsi :)

Ja paari päeva pärast pandigi.

_MG_9740

Kuna Kärt veel jalgadega suurt ei vehi, siis nädal aega kipsis jalaga olla ei olnud mingi mure. Lihtsalt oli naljakas vaadata ja kui juhtus mõni kõvem jalgealune olema, siis pani kolaki jalaga vastu lauda….

Ise pidime kipsi ära võtma ja arstile näitama minema. Kui arst kaks jalga omale pihku võttis ja küsis, et kumb teil kipsis oli, siis oli juba selge, et teist korda enam ei panda ja meie Kärt kõnnib tulevikus ilusa kõnnakuga.

Pandi ainult südamele, et kui ta ennast püsti ajama hakkab, siis võiks seista kõva pinna peal …..

vot siis selline väike vahejuhtum meie peres…

_MG_9760

_MG_9776

Kärt ja Liisu

Rubriigid: Kärt. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

4 kommentaari postitusele kips

 1. Katrin kirjutab:

  Hea, et kõik nii lihtsalt läks ja nüüd korras on. Natuke hirmutav tunne on küll mõelda, et nii pisikesel ja kips.

 2. Fre kirjutab:

  Tore et kõik hästi on, mul on vanemal lapsel jalg korra pahkluust kipsis olnud peale väljaväänamist ja ma mäletan nii selgelt et klomp oli kurgus kui vaatasin kipsi pealepanekut aga tagantjärele oli see üks väga õige (fikseeris väänatud koha) ja isegi lõbus episood (vilega transateenuse tellimine kui oli vaja korrust vahetada).

 3. p6rgukiz kirjutab:

  Selliseid asju ikka juhtub. Õnneks ei midagi hullu.
  Mu sõbrannal oli poeg, kel olid mõlemad jalad pool aastat kipsis. Nüüd jookseb ja kargab nagu iga teinegi laps :)

 4. geagea kirjutab:

  Tore, et kõik korras :)
  Mul endal ola ka pärast sündi jalalaba vabalt jala otsas peaaegu keerelnud ja oln kah kipsis olnud :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.