Lill

Kodu tumedamaks…

Hakkasin postitust tegema ja kaalule jäid kohe mitu teemat. Üks väga ilus pulm, ühes minu lemmikkohas, mis just valmis sai, üks väga lahe lemmikpere, keda ma olen juba mitu korda pildistanud ja noh sai ka just valmis, siis tahaks kirjutada oma tublidest lastest, kes oma selle aasta esimesed tunnistused said, 6 aastasest Kärdukast pole ka veel jõudnud kirjutada ja siis veel trennipositust nendest kõikvõimalikest testidest ja mõõtmistest, mis ma olen siin vahepeal teinud….aga lõpuks ikkagi pesin põranda ära ja tõmbasin teki voodis sirgeks ja tegin paar kodupilti hoopis :)

Meil on kodus hunnikute viisi koduraamatuid. Ega ma enam ei mäleta, kust ja millal mõned neist ostetud on, aga ma vahel ikka võtan omale hunniku voodi kõrvale ja vaatan. Seda raamatut ei mäleta ma kohe üldse, aga ju siis oli just nüüd see õige hetk, et see mulle kätte satuks ja see tundus nii õige. Tegemist on mingi jaapani sisustusstiiliga ja mina seda küll ei teaks, kui ma seda sealt raamatust välja lugenud ei oleks. Mulle väga meeldib ja minuarust sobib selline meile väga hästi :)… Alustasime vannitoast ja tänu sellele sai esialgne idee pea peale pööratud, aga ütleme nii, et seda uut ideed on Kallele kordades lihtsam maha müüa kui ninnu-nännu valget…. ai ei…valge jääb ikka alles, aga lihtsalt seda valget ei ole nii palju. Me isegi ostsime juba uued diiavanikatted ära 50€ eest, sest ühel päeval võiks ju need ära vahetada. Plekid plekkideks, aga ma olen lihtsalt niiiiii tugev, et ma neid peale pannes olen suutnud mõnest kohast katki tõmmata ;)

Minu arusaamist mööda läheb kaubaks kõik vana ja võimalikult naturaalsel kujul ja tihti mitte sihtotstarbeliselt. Materjalid on ausad ja ehedad…

Pärast esimest ööd linaste linade vahel, ei saa ma enam üldse aru, kuidas saab mingit muude linadega magada :) Ja seda vaimustust ei jaga siin majas mitte ainult mina. Ükskord pesuvahetuse ajal istusime Ketliniga ja vaidlesime kumba peaks saama linased… ja siis ei jäänudki muud üle, kui osta talle ka. Te ikka saate aru, et need maksavad poes 3 korda nii palju kui mingid puuvillased :)

Ja see pilt, mis värvi poolest sobib siia ideaalselt on ka ühe teise postituse jaoks, millest ma oleks pidanud juba vähemalt üleeile kirjutama :)

Rubriigid: KODU, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

3 kommentaari postitusele Kodu tumedamaks…

 1. Krista kirjutab:

  Meie linad on H&M-ist… ma vaatasin Ikea omi ka, aga need ei tundunud päris see, aga Anttilast peaks ka vaatama, aitähh vihje eest :)
  Seinas on meil savikrohv ja kui on valge, siis on see kohupiima värviga värvitud, aga hall on selline nagu savi oli. Peale on pandud mingi munavärk :) (ei mäleta enam), et päris seinast alla ei kukuks :)

 2. Cathlin kirjutab:

  Väga-väga ilus, eriti magamistuba. Jagan ka linase voodipesu usku. Kuna olemas hetkel ainult üks komplekt, siis hommikul pesen, kuivatist läbi ja taas voodisse, mingi puuvillane ei tule enam kõne allagi. Soetasin oma komplekti Anttilast, Anno kollektsioonist. Olen vaadanud ka veel H&M omasid. Kus kohast on sinu komplektid pärit, eriti meeldib mulle see magamistoa oma (must või tumehall). Küsin ka magamistoa seinavärvi kohta, on see betoon, naturaalne krohv või krohv üle värvitud. Kas oskad sel juhul öelda tooni nime. Ja olen ka aastaid juba mõlgutanud mõtet Ikea Ektrop diivanite üle, aga jah vaadates erinevaid blogisid, lähevad need katted ikka veidi kitsamaks ja ei istu enam nii ilusasti. Kas teeksid uute katetega midagi teisiti, pesutemp, kuivatus?

 3. Kati kirjutab:

  Kui küsida tohib, siis millisest poest selliseid ilusaid voodiriideid leiab?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.