Lill

kolisin õue

Mina kuulun raudselt nende fotograafide hulka, kes juba poolest talvest igatsevalt aknast välja vaatab, et tahaks juba õue, tahaks, et keegi minuga õue tahaks :) Ja kui siis esimene soe ilm on, siis enam tuppa ei saa :) Suvises stuudiograafikus on mul ka päevi napilt ja näiteks viimane pühapäev ma ajasin kah peaaegu kõik kliendid sealt õue :). Sees sai loa pildile jääda ainult 12 päevane imearmas poiss. Eks ma ikka püüan neid stuudios tehtud lemmiktöid ka näidata, aga praegu lähme õue…. Reede hommikuk oli mind kutsutud pildistamas ilusaid tüdrukuid ja tulpe. Teate nagu noor vasikas õues – teeme siin ja teeme siin ka veel ja natuke siin ka… aga eks vaadake ise…

Ahjaaa….. juuni alguses on mul plaan jälle Tartusse tulla ja juuni keskel lähen Rakverre ja juuni lõpus Pärnusse. … noh, et kui keegi äkki tahab veel pildile saada….

Rubriigid: õues, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

7 kommentaari postitusele kolisin õue

 1. Pingback: Jess! » Tikri Päevaraamat

 2. riin kirjutab:

  Ojaaa, niiväga ilusad päikselised pildid :)

 3. Sille kirjutab:

  Ja mina kuulun nende hulka kes fännavad väljas tehtud pilte…aga mitte ainult, ikka hästi tehtud pilte! Ja Sinul tulevad nad vääääga hästi välja küll!

 4. Malle kirjutab:

  Kui see päev Pärnus saab päikeseline olema ja Su tihedas graafikus üks vaba hetk veel olema peaks, siis mina oleksin küll huviline :)

 5. soodomakomorra kirjutab:

  ma saan aru, et lihtsam on end sättida Tartusse,Rakverre ja Pärnusse, kui Tallinnas pildi peale saada:)

  Kui mees armastab oma naist ja lapsi, siis on alati ka naine ja lapsed väga ilusad. muidu ja pildi peal.

 6. Raili kirjutab:

  Millal täpsemalt (kas kuupäev paigas) Tartusse tuled?

 7. Heleena kirjutab:

  Hullult, hullult ilusad! Eriti need esimesed.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.