Lill

Köögiromantika

Pärast seda kui sõbranna Maris on mitu korda ähvardanud, et see kapp läheb kohe varsti tulle ning aastavahetus ligineb jõudsalt, võttis Kalle endale päevake kaks vaba aega ning värvis kapi ära. Ja mitte ainult niisama ei värvinud, vaid mõtles ka natuke edasi. Ma nüüd natuke veel harjun sellega, aga uhke olen ma Kalle üle küll.

kapp enne…

kapp pärast… alumisel osal on nupud veel ausalt puudu ;)

Noh ja kui juba kapp sai värvitud, asi see siis laud ka üle võõbata pole. Nüüd on juba peaaegu nagu päris. Nüüd meil on ainult romantilised sõõmaajad. Lastele väga meeldib, sest juba 3 korda on terve pere ilusti söögiajal köögis püsinud. Antud juhul ma näitan näpuga enda peale, sest alati on mul vaja lisaks söömisele midagi muud teha. Täna jagasime isegi laua ääres kohad ära. Ja just…siiamaani istus igaüks iga kord erinevas kohas….

noh ja siis lubasin lapsed ka kööki :)

kass -va pätt – ei suuda ju ennast eemale hoida kui keegi on kala karbi leti peale unustanud :)

Talvine päike loojub sinna kus suvel on ta vaat et kõige kõrgemal…. ja näete meie peres on üks inimene, kes soolakala ei armasta…ainult üks.

Rubriigid: minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

14 kommentaari postitusele Köögiromantika

 1. Siret kirjutab:

  Tahtsin ka just uurida, et kuidas küll nii ilusat värvitud mööblit saab :) Mul tuleb alati mingi käkk. Mida enne värvimist teete? PS- see mu lemmikblogi. Mehele muudkui näitan pilte ja ähvardan, et ma tahan samasugust kodu!

 2. Pingback: köögist ja söögist | Krista Kõiv

 3. Janika kirjutab:

  Tänud! Kuskilt varasemast potitusest oligi meeles, et Ikeast. Aga ei õnnestunud ka sealt praegu leida sellist ilusat.

 4. Krista kirjutab:

  See teine kapp on Ikeast. Me leidsime ta poest ja pärast tükk aega otsisin pärast internetist, et kuidas mul see enne silma ei olnud jäänud. Siis ma leidsin. Praegu otsisin – ei leidnud. Nime enam ei mäleta igatahes :)

 5. Janika kirjutab:

  See ise tuunitud kapp on muidugi väga ilus! Aga kust see teine, klaasist ustega kapp pärit on?

 6. Krista kirjutab:

  Reelika – Kalle värvib ja rulliga. Rulle on nii palju erinevaid. Ükskord ehitusmees mulle rääkis, et tuleb võtta lihtsalt õige rull, kui ma kurtsin, et mul terve nägu oli pritsmeid täis kui rullisin :). Minuarust jäi rulliga ilusam.
  Raili – need vaibad püsivad seal täpselt nii kaua kui ma need sinna olen laotanud ja Kärdukas pole neid veel kokku tullinud. Absoluutselt iga kord kui on vaip sirge, tuleb tema ja rullib. Vahepeal isegi kiusan teda nii, et tema ühelt poolt kappi rullib ja mina tõmban teisel pool jälle sirgu ;)
  Agne – mul endal ka vahel tunne, et mind polegi olemas ;)

 7. Reelika kirjutab:

  Kuidas te seda mööblit värvite, et tulemus nii ilus saab? Rulli, pintsli või hoopis värvipritsiga? Ise suvel maakodus värvisin ühe laua üle, rulliga, aga rulli kobrutav jälg jäi ikka näha ja see polnud päris see…

 8. Raili kirjutab:

  Väga õdus köök ja tõepoolest. Õnnelikud on need inimesed, kes oskavad näha ilu seal, kus see esialgu välja ei paista. Mõtlen siinkohal kappi. Kardinad on täpselt minu maitse, põrandaliistud ilusa profiiliga. Praegu kahetsen, et me lasime vaid ülesse väikese soone… Ainus küsimus tekkis mul köögi vaipa vaadates. Teil on köögis põrandaplaat nagu ma aru saan, selle peal vaip. Mulle tundub see tõeline liuväli. MA kohe kardan selliseid vaipu plaatpõrandal. Isegi mitte laste seisukohalt, nendel on kukkumine madal… aga ise olen ühel korral niimoodi kukkunud.

 9. soodomakomorra kirjutab:

  Praegu tuli mõte, et see blogi on ju lihtsalt masendav:)

 10. Agne kirjutab:

  see kapp oli ainus tõestus sellest, et see pere päriselt ka seal metsade vahel kuskil olemas on. mitte ainult Krista peas :)
  ja nüüd läinud!

 11. Brit kirjutab:

  See on teil pildistamisel hästi läbi mõeldud, et päike ka novembrikuus aknast sisse paistab;) Hästi tellitud, mõned kohe oskavad!

 12. Kairi kirjutab:

  Oi, kui hea kapiidee ja kui ilus kapp tuli! Aitäh jagamise eest!

 13. Eve kirjutab:

  Teil on imeilus kodu, nii õdus ja pisut lausa muinasjutuline :)

 14. maris kirjutab:

  No väga ilus kapp tuli. Ja kena köök. Aga laud oli ikka pruunina kenam, las Kalle kraabib värvi jälle maha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.