Lill

köök

Just nagu oleks kõik juba valmis ja teiselt poolt on kõik veel poolik. Ma usun, et meie kodu ei saagi mitte iialgi niimoodi valmis, er kuskil midagi ümber tõsta-teha-ehitada ei tahaks. Eile jõudsid uued köögi vaibad meile koju ja kui ma korra vaatan mööda sahvriuksest, siis tundub, et nii ju võiks sobida küll. Süüa nüüd ei või seal mitu päeva keegi teha, sest muidu läheb kõik sassi ja mina ei tea, kus Ketlin neid vastlakukleid täna teeb :). Igatahes….tadadadaaaaa….meie ilus köök :)

Rubriigid: KODU, minu kodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

6 kommentaari postitusele köök

 1. Kristiina kirjutab:

  Väga ilus köök tõesti! Hele ja valge on ka minu lemmik ja köögis on samuti valged kardinad, tahtsin ka algul linaseid kuid kui sain sekokast kaks lumivalget õhulist kardinat 5€-ga, olin rohkem, kui rahul. Ja lastele ostsin ka kunagi need öökullidega tassid Bauhofist :-)

 2. Kerttu kirjutab:

  Lihtsalt ime-line köök! Ma küsiks nende vaipade kohta – kust need pärit? Olen oma põnni tuppa juba pikemat aega sarnast vaipa otsinud, kuid seni ei ole õnne olnud selle leidmisel.

 3. eve kirjutab:

  Väga ilus kodu on teil :)
  Ma olen ka kaunistaja-friik, isehakanud dekoreerija- restaureerija, iseenda kriitik ja kiitja.
  Võtan kogu oma julguse kokku ja olen veidi jultunud: minu arvates on kardinad “valed” :D Juba mingi vanema postituse pildi pealt hakkas silma. Kuidagi igav ka “linna-vanaemalik”. Mina paneks sinna ühe variandina naturaalse linase ja sirge (ilma “laineta”) kui just vaid seda ülavarianti kaaluksin.
  Tänan tähelepanu eest ja vabandust! :)

 4. Jane kirjutab:

  Mmm, sul on minu unistuste köök…ja kodu…ja tütred. Küll ma ka ükskord jõuan sinna :)

 5. Merike kirjutab:

  Mina küsiksin selle köögisaare kohta. Mis firma selle teinud on?

 6. Kadi kirjutab:

  Helge,valge,värviline! Lihtsalt ilus! Imeilus!
  Pean küsima,kust need mega hüper armsad tassid öökullidega on soetatud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.