Lill

Kristi ootas :)

Kõige suurem küsimärk minu töö juures on see, et millal ma puhkama peaks. Suvel ju ei saa, sest millal siis veel. Kevadel tahaks juba nii õue ja siis ei tule puhkus pähegi. Sügisel? Ma nüüd püüdsin, aga praegu mõtlen, et küll need sügisevärvid olid ikka imelised ja järgmine aasta ma küll ei raatsi siis puhata. Ahh eks ma siis järgmiseks aastaks mõtlen välja, millal puhata.

Aga ikkagi jalutasin septembris nii mõnelgi nädalavahetusel õues fotokaga ringi ja näed kohtasin neid. Kui imeline on vahelduseks pildistada kahte täiskasvanud inimest, kes esiteks on ilusad, teiseks on lahedad ja kolmandaks on päriselt ka armunud. Eesmärk oli pildistada neid kahekesi ja no kui kõht ette jääb, siis saab tema oma osa ka :)

Tervitused siinkohal juba vähemalt ühekuusele Robinile…äkki on juba kahe kuune, sest tal on ikka vedanud. Isa on tal Eesti parim kabetaja. Alati kui mulle kaamera ette satub keegi, kes milleski on väga osav, siis ma võin piinlikuseni temalt kõike sellega seonduvat küsida. Väga hea võimalus – tema peab poseerima ja mis tal üle jääb kui mulle vastata. Aga kui pisike Robin ükskord natuke suuremaks kasvab ja ta ema ikka veel meie kandis lastelaagreid teeb, siis minu tüdrukud on seal küll kohe kirjas!

Rubriigid: beebiootus, õues. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

4 kommentaari postitusele Kristi ootas :)

 1. Terje kirjutab:

  Sinu piltidel on alati noored, õnnelikud ja ilusad inimesed. Mängin mõttega, et ei tea, kas vanemad või nii keskealised, ülekaalus ja kortsulised inimesed näeksid sama head ja õnnelikud välja. Või tulebki kogu see ilu pildistatava seest sinna pildi peale. Noh,et kui oledki ise õnnelik, on pildidki sellised? keskaealised ja kortsulised ju pole, üldjuhul. Rida kohutsusi seljas, stress, menopaus ja mis kõik veel.

 2. Liina kirjutab:

  Kõige rohkem meeldib mulle see musipilt ja see pilt, kus pimesikku mängitakse. :) Ilus seeria!

 3. maris kirjutab:

  Palju õnne härra kabetajale. Kui oma õpilased juba lapsi saavad, siis tekib tunne, nagu oleks ise juba vanaema.

 4. Leevi kirjutab:

  Armastus, armastus, armastus…. Tuleb kohe see laul meelde! :) Imeilusad pildid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.