Lill

külas

Ma käisin jälle küla peal pildistama ja ikka ajan oma joru :). Ma nendega olin kohtunud juba enne ka, aga mõlemal korral stuudios ja seda milliseid pilte teha, ma vaatasin selle järgi, mis neil kaasas oli. Eks ma omas kodus teen ju samamoodi. Lasen aga kõik riided laiali laduda ja siis vaatan kuhu miski sobib. Külas käies annab aga ümbrus ja taust väga palju kaasa. Kui just keegi ajutises üürikodus ei ela, siis ma ikka usun, et inimestele meeldib see koht, kus nad elavad ja nad hoiavad ja koguvad enda ümber just need asjad, mis neile meeldivad. Ühesõnaga pika jutu kokkuvõte – kodu, kus inimesed elavad, teeb mu töö nii palju lihtsamaks ja ma usun, et tulemus ainult võidab sellest.

milline ideaalne lasteoa mänguasja riiul …ma mõtlen sisu poolest :) ja see paremal pildid olev taust ei ole tapeet, vaid Grete ise joonistas need pildid sinna – hea lastel loomi õppida ja mitte ainult. Kui juba seinamaaling, siis vot just selline ajatum …väga lahe. Seal allpool on ka näha, et koridoris olev roosa valgete täppidega sein ei ole ka mitte tapeet, vaid need täpid on sinna ise joonistatud. Ma ka üritasin tapeedi poest sarnast tapeeti edutult otsida, aga näed tubli inimene lihtsalt võttis kätte ja täüitas ise seina ära.

padjavalik ülisuureks inspiratsiooniks mulle…et siis see ülejärgmine postitus ;)

minu kõige lemmikum perepilt

ja kuigi kõige tähtsam oli uus beebi, siis tegelikult ei olnud mitte keegi vähem tähtis! …ja ma jälle unustasin ennast sinna….

Rubriigid: beebid, kodus, pered. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

2 kommentaari postitusele külas

  1. zelly kirjutab:

    See on kyll maailma koige armsam beebitydruk!

  2. Grete kirjutab:

    ainult Sina suudad meie värvilise kodu kuidagi veel värvilisemaks ja elavamaks teha oma piltidega! aitäh! :) mulle tundub, et varsti jälle näeme! (küll me ikka leiame mingi muu põhjuse ka, miks Sind pildistama vaja saada :))

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.