Lill

kunst kunsti pärast

Eile üle pika aja said lapsed jälle kunsti teha. Ketlin vana joonistaja joonistab küll iga päev, aga tavaliselt pliiatsitega….. igatahes kõige sellega, mis väga ei määri.

Eile aga tuletati mulle poes meelde, et guash värve ei ole ja see viga tuli kiirelt parandada.

Kõige pealt on meil reegel number üks, et kõik riided tuleb seljast ära võtta. Mul üks väga armas mustade plekkidega kelit juba on…siin kohal küsin, et ega keegi juhuslikult ei tea, kuidas guashi plekke välja saab :)…

Nii et kaks paljast progandit asusid kunsti tegema.

Üliproduktiivse Ketlini pintsli alt tuli kunst nii et ole mees ja leia ainult koht kuivatamiseks.

Liisu meil, aga ei ole enne suurt kunsti huvi välja näidanud. Viimases loovustunnis ta alles esimest korda joonistas midagigi.

Eile oli ta aga täitsa hakkamas. No suuresti ikka Ketlini eeskujul. Värvidest eelistas ta kindlalt musta. Isegi kui ma vaikselt pärast esimest kunstitööd musta natuke kaugemale tõstsin ronis ta laua peale sellele järele..

no pärast oli ta igalt poolt must ;)

Kui Ketlin siiamaani joosnitas peaaegu ainult inimesi, siis ma nüüd soovitasin ta värvidega teha ka muud…see pilt kus halli paistab on lumi ja taevas on see peenike sinine joon…teavas ja päike on tal kah juba pikemat aega töödel…aga näha on et natuke abstraktset kunsti on tal seal hetkel tulemas.

Liisu töö on see punasega väike “soperdis” vasakul üleval nurgas. Mulle väga meeldib :)

Rubriigid: Keit Liis, Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

9 kommentaari postitusele kunst kunsti pärast

 1. maris kirjutab:

  no minul on üldse ökopoe pesugeelid ja need on kõik guaššiplekid nii minu kui lapse riietel ära võtnud. meil mingit eraldi maalimise aega polegi olemas. leevikesel on guaššid nagu kõik muud meisterdamise ja kunstitarbed oma riiulis. kui tal tuju tuleb, siis maalib ja koristab laua enda järelt ära. pole kül eriti plekke riietele läinud või värvi maha läinud. võibolla on asi temperamendis.

 2. Kessu kirjutab:

  sapiseebiga oled proovinud pesta? kõigile värsketele plekkidele aitab (st ei aita siis, kui plekk on juba pesus käinud ja sisse pestud).

 3. Katrin kirjutab:

  Väga lahedad pildid!
  Martin muide eelistas ka algul musta värvi, ükski teine ei sobinud.
  Pepupilt on väga äge :D

 4. evelynco kirjutab:

  Meil on suuremate kunstitööde tarvis minu vana T-särk, mis riietele peale tõmmatakse, katab ilusasti ära väikese lapse:)

 5. triin kirjutab:

  meil ei tule guašši plekid välja. See on vist sensitiiv pulbri viga. Aga ma olen (varem, sest nüüd piisab juba käiste käärmisisest ja põlledest) vanad riided selga pannud.

 6. nõiake kirjutab:

  Meil oli ka eile sama teema… Kahjuks seekord pilte ei teinud, ehkki mõlemad lapsed olid ,,kõrvuni sees,,…:)

 7. merle kirjutab:

  Guash peaks jah pesus välja minema. Aga kuivanud akrüüli pole mötet proovidagi.

 8. mermaid kirjutab:

  Meil on vanad riided seljas, siis pole kahju, kui ära määrib. Aga pestes on plekid muidu kyll maha tulnud.

 9. rojukene kirjutab:

  Guašid on ju vee baasil ja tulevad täiesti tavalises pesus ilusasti maha..? Eluaeg on vähemalt mul küll igalt poolt riietest välja tulnud. Iseasi muidugi, kui näiteks mingi akrüülidega segatud variant on.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.