Lill

Laske mul istuda…

img_9726.jpg 

Kõige pealt tuleb defineerida istumine :). Istumine tähendab seda, kui laps ise tõuseb ilma igasuguse kõrvalise abita istuma ja siis ei kuku ümber.

Seda Keit veel ei tee ja seega ta ei oska istuda! Aga kui ta panna, siis löövad tal silmad särama ja kohe on tükiks ajaks tal tegevust rohkem kui küll. Esiteks näeb palju kaugemale ja kõige järele saab küünitada ja olgema ausad, enamus asju on ikka istudes palju mugavam teha kui pikali olles. Samas ei saa teda niimoodi kuskile omapead jätta, sest täiesti rahulikult võib ta oma 90 kraadise nurga sirgeks vista ja peaga vastu põrandat käia. Ole siis sina mees käega teda püüdma. Kusjuures ma ikka arvasin, et äkki kukub ettepoole või siis külje peale, aga ei …..Aga nii kui pikali on, nii kohe nõuab jälle istumist.

Kusjuures  jälle on mul tekkinud väike võimalus teha midagigi siis kui mõlemad lapsed on üleval, sest alles eelmine nädal ei tahtnud Keit kohe kuidagi omaette seal maas lamada, ikka pidid teda seal lõbustama ja kui kuskile tahtsin minna, siis nõudis tema kaasa….

Nüüd võime aga Keidiga ilusti kahekesi kõrvuti istuda ja kumbki oma asjadega tegeleda. Kusjuures isegi Ketlin leidis, et see ühe koha peal istumine on vahelduseks päris lahe tegevus ja nii nad nagu miskad mul eilse päeva mööda saatsidki :)

img_9729.jpg

igaüks vastavalt oma võimetele ;)

Rubriigid: Keit Liis, Ketlin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.
Saada E-mail

Üks kommentaar postitusele Laske mul istuda…

  1. Katrin kirjutab:

    Väga armas eksole :)
    Kui Martin õppis kõhuli olema, siis oli Maris (tollal 3a) ka mõned päevad kõhuli venna kõrval.
    Väga vahvad pildid on Sul!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.